#2015-12-04 09:31:56 

Grzmot

Użytkownik

Myślę, że południowa część województwa śląskiego to atrakcyjne miejsce do osiedlenia się na stałe lub do kupienia tam działki i domku letniskowego. Czy ktoś z was interesował się może tematem nieruchomości Żywiec i okolice? Może macie jakieś doświadczenia związane z kupnem lub sprzedażą nieruchmości w tamtych okolicach?
#2015-12-04 10:35:45 

PaniSprout

Użytkownik

Ja kiedyś się tym interesowałam, bo moi krewni poprosili mnie, żebym poszukała w internecie jakiegoś dobrego biura nieruchomości w Żywcu. Oni mieszkali na wsi pod Żywcem i nie mieli dostępu do internetu ani samochodu, a do miasta mieli dość daleko. Ja wtedy wpisałam w wyszukiwarkę hasło biuro nieruchomości Żywiec i wybrałam to, którego oferta wydawała się najbardziej przekonująca. Potem przedstawiciel tego biura pojechał do mojej rodziny i wycenił ich dom. Agencja ciekawie zareklamowała tę posiadłość, że jest to uroczy, przytulny domek jednorodzinny w malowniczej okolicy, odpowiedni zarówno do mieszkania w nim przez cały rok, jak i do spędzania w nim letnich miesięcy.
#2015-12-04 10:47:23 

Grzmot

Użytkownik

Aha, no i znaleźli się kupcy tego domku? Zdecydowali się tam mieszkać na stałe? Bo ja jeszcze nie wiem, czy zdecyduję się na stałe osiąść w okolicach Żywca.
#2015-12-04 12:42:13 

PaniSprout

Użytkownik

Kupcy się znaleźli, ale nie wiem, czy osiedlili się tam na stałe, bo już nie śledziłam dalszego przebiegu tej historii. Wiem, że krewni przeprowadzili się do mieszkania w bloku i byli zadowoleni, że pomogłam im w znalezieniu nabywców ich domku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015