#2020-10-13 04:20:09 

lagerta

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem niepoprawną romantyczką. Zaczeło się w młodości, gdy namiętnie czytałam romantyczną literaturę, zresztą bardzo też lubiłam romantyzm w szkole. Później poznałam faceta i wraz z nim zaczełam snuć marzenia o naszym idealnym życiu. Mieliśmy wszystko zaplanowane, od liczby dzieci, po kolor lampki nocnej przy łózku. Teraz dojdzie do faktycznej realizacji pomysłów, bo wzięliśmy ślub. Piszcie, jak wygląda Wasz idealny dom, może nas czymś zainspirujecie!
#2020-10-13 07:19:35 

PaniSprout

Użytkownik

Ja marzyłam o takich specyficznych pokojach. Oprócz takich typowych, jak kuchnia łazienka czy sypialnia, chciałabym mieć jeszcze pokój do pracy, siłownię, salę zabaw dla dzieci, cały pokój wypełniony butami, cały pokój wypełnionymi lustrami i szklany pokój! Uwielbiam światło dzienne. Chciałabym, aby w moim pokoju było jak najwięcej okien. Jednak szanuję swoją prywatność więc to niewykonalne. Zamiast tego zadbałam o najlepsze oświetlenie. Zajrzyj tutaj:. Mogę mieć jasno w domu, zachować prywatność, a jednocześnie mieć ogromną frajdę wybierając w naprawdę ogromnym asortymencie.
#2020-10-13 08:35:33 

Lisiczka

Użytkownik

Ja z kolei nie jestem romantyczką, tylko bardziej realistką. Uważam, że jeśli już wspomnieliśmy o świetle, dobrym pomysłem jest zamontowanie na zewnątrz oświetlenie z czujnikiem ruchu. To duża oszczędność energii. Jeśli komuś zamarzą się nocne wycieczki na papieroska czy też ktoś wprosi się na domówkę, to wtedy lampy się zapalą.
#2020-10-13 11:16:47 

Brzoza

Użytkownik

Jeju, miałam kiedyś lampę z czujnikiem ruchu ale w przedpokoju! Raz mi się samoistnie zapaliła po obejrzeniu horroru, myślałam że na zawał zejdę.
#2020-10-13 12:38:57 

Forget

Użytkownik

Moja żona zawsze marzyła, aby mieć dom w stylu dworku szlacheckiego. Spełniłem po części jej marzenie. Mieszkamy na wsi, w przepięknym, drewnianym domku. Kurantowego zegara nie mamy i bramy wiecznie otwartej również nie, ale jest klimatycznie.
#2020-10-13 13:15:43 

wroozka

Użytkownik

Też lubię dobre światło, ale przy tym dbam też o energooszczędność. Mój narzeczony bardzo tego pilnuje. Zresztą to on znalazł tę ofertę: . Widzę, że polecacie ten sklep, zresztą sama zauważyłam że nie żałuję zakupów tutaj. Lampy są bardzo wydajne i fajnie wyglądają.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015