#2019-06-07 02:37:12 

marek85

Użytkownik

Mam ochotę na seks z mężatką, ale wiem, że nie mam zbyt wiele szans w rzeczywistości… nie odważę się, nie chcę też sobie narobić bałaganu… myślałem, że skorzystanie z seks telefonu mogłoby w jakiś sposób spełnić moją fantazję. Czy mam racę? Warto w to iść i próbować? Dajcie znać, co myślicie na ten temat i jakie macie doświadczenia…
#2019-06-07 03:39:03 

pippin

Użytkownik

Myślę, że dobry seks telefon to świetny sposób na realizowanie swoich fantazji. Jakiekolwiek by nie były… To rozwiązanie ma na pewno wiele zalet. Nigdy się nie wyda, jest dyskretnie. No i mimo tego, że jest adrenalina, to też jest jakoś bardziej bezpiecznie… W ogóle wydaje mi się, że jeśli chodzi o seks telefon mężatki są dość popularną opcją, może nawet bardziej od studentek. Zakazane kręci facetów.;)
#2019-06-07 04:39:03 

marek85

Użytkownik

Dokładnie, coś w tym jest, ten zakazany owoc… i właśnie chodzi o trochę adrenaliny w życiu. A sam telefon chyba nikomu krzywdy nie zrobi, więc spróbuję.;)
#2019-06-07 06:26:08 

UncleBob

Użytkownik

mi seks telefon pozwolił spełnić różne fantazje… lubię fantazjować i wreszcie znalazłem miejsce, gdzie można to robić na całość.;) tym bardziej, że po drugiej stronie są profesjonalistki. Nigdy ich nie boli głowa i zawsze podchodzą z entuzjazmem do moich propozycji.
#2019-06-07 08:10:51 

Rex

Użytkownik

Widzę, że to dość popularne, to gorące linie. A ja jeszcze nigdy nie próbowałem. Może też bym miał ochotę… Fantazje erotyczne zawsze są na czasie.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015