#2018-01-09 02:41:37 

Forget

Użytkownik

żona zagoniła mnie do naprawy uszkodzonej szuflady w meblach kuchennych, konkretnie chodzi o wymianę prowadnicy. Ta dotychczasowa była na takim kółku i ono się całkiem zjechało. Poza tym ona chce, zeby szuflada sama sie domykala i zeby nie trzaskała jak się ja mocniej pchnie. Ja nie wiem czego konkretnie szukac, ale sprzedawca w sklepie doradza prowadnice kulkową. Czy warto cos takiego kupić?
#2018-01-09 05:27:19 

bolt_thrower

Użytkownik

przypuszczam, że chodziło mu o prowadnice łożyskowe. One są rzeczywiście bardzo ciche i płynne w działaniu. Można też dobrać model z mechanizmem hamującym i samozamykającym więc sprzedawca miał racje:)
#2018-01-09 05:45:33 

marek85

Użytkownik

jak zalezy ci na cichym działaniu to prowadnice kulkowe do szuflad bedą najlepsze, tylko pamiętaj żeby nie kupować taniego dziadostwa, bo łozyska raz dwa sie zużyją. Jak już decydujesz się na takie prowadnice, to bież tylko markowe. Pod tym adresem https://www.ksieciunio.pl/Prowadnice-kulkowe-c18 masz naprawdę dobry jakościowo sprzęt, który nie zawiedzie po kilku miesiącach użytkowania. Możesz wybierać międzi prowadnicami klasycznymi i tymi z hamulcem. Jak już robisz remont to od razu wez te lepsze, z hamulcem. Zona na pewno bedzie zadowolona.
#2018-01-09 06:17:31 

Forget

Użytkownik

nie znasz jej, i tak znajdzie powód do niezadowolenia:D
#2018-01-09 08:04:26 

marek85

Użytkownik

może źle się wyraziłem... bedzie mniej zła:D Tak czy inaczej, jak już coś robić to porządnie i lepiej raz zapłacić wiecej i później miec spokoj przez dłuższy czas.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015