#2017-12-27 06:56:26 

bolt_thrower

Użytkownik

Szukam maty edukacyjnej dla małego szkraba w średnim przedziale cenowym, tak wiecie żeby nie było drożyzny. Ktos korzystał z jakiś modeli i może się wypowiedzieć, albo polecić jakiś sklep?
#2017-12-27 08:03:01 

Brzoza

Użytkownik

Maty edukacyjne to świetna sprawa. Nasza malutka od pierwszych miesięcy bawiła się na macie, teraz już sama siada i się podnosi, jak nie patrzeć zaraz pójdzie na nóżki. jeśli nie chcesz wydawać za dużo na takie akcesoria to szukaj w sklepach internetowych. Ja matę zamawiałam stąd https://wyprawkowy.pl/maty-edukacyjne-151. Na początek dobrze wybierać matę ze składanymi bokami, cos na kształt kojca, żeby dziecko ci się nie wyturlało, ale to już tylko moje doswiadczenie. Mata naprawdę dużo pomaga w rozwoju psycho-ruchowym dziecka i w sumie to zabawka na bagatela dłuższy czas :)
#2017-12-27 10:31:15 

ciuchcia

Użytkownik

No ja własnie nie wiem co wybrać, czy matę, czy może lepiej karuzelę albo łuk z zabawkami? Widziałam piękne łuki i zawieszki do wózka dziecięcego, które też nadają się do łóżeczka dziecięcego na https://wyprawkowy.pl/zawieszki-do-wozka-i-fotelika-205. Są niedrogie a zarazem też spełniają rolę edukacyjną i motywują dziecko do wyciągania łapek i ćwiczenia mięśni ciała.
#2017-12-27 12:07:51 

Lisiczka

Użytkownik

Czytałam o matach i z ciekawości tez zajrzałam tu, w sumie nie myślałam o zawieszkach na wózek i łóżko w ten sposób, że mogłyby zastąpić matę edukacyjną, ale ziarno prawdy w tym jest de facto.
#2017-12-27 12:45:07 

bolt_thrower

Użytkownik

Ja jestem zdecydowany na matę edukacyjną, chociaz karuzelę i zawieszki do wózka tez kupię. ALe mimo wszystko mata ma taka przewagę, że ciekawostki umieszczone są zarówno na macie jak i nad nią, dzieki czemu dziecko ma większą motywację do zmiany pozycji.
#2017-12-27 12:54:36 

lagerta

Użytkownik

Oj i mata i zawieszki pełnią podobne role. Jedni rodzice wybierają to inni tamto, grunt żeby dzieckiem się opiekować. Moje dziecko korzystało z maty edukacyjnej i uważam że to było świetne rozwiązanie i jedna z lepszych zabawek na pierwszy okres życia dzieciaczka. Służyła mu ponad rok i z perspektywy czasu wiem, ze miała naprawde korzystny wpływ na jego rozwój. ale to samo odnosi się do zawieszek nad łóżkiem.
#2017-12-27 13:09:15 

MarcinW.

Użytkownik

To jak ze wszystkim, ilu przeciwników tylu zwolenników. A taka prawda że żadna zabawka nie zastąpi rodzica.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015