#2017-10-07 02:05:22 

bolt_thrower

Użytkownik

Niedługo otwieram swój sklep, będzie też sprzedaż internetowa i oczywiście nie wyobrażam sobie, by pominąć w tym wszystkim pozycjonowanie. Dlatego właśnie poszukuje firmy jaka się tym zajmuje. Interesuje mnie w pierwszej kolejności rynek lokalny, dostawy bezpośrednio do klienta itp. Jak z kosztami to wypada?
#2017-10-07 03:54:17 

marek85

Użytkownik

Wszystko zależy jaka ma być skala kampanii. Wydaje się na logikę że lokalne działania powinny kosztować mniej ale szczerze mówiąc za słabo znam temat żeby się autorytatywnie wypowiedzieć.
#2017-10-07 05:21:47 

Brzoza

Użytkownik

Faktycznie pozycjonowanie lokalne zazwyczaj kosztuje mniej – choć wiele też zależy od specyfiki fraz. Najlepiej żebyś zgłosił się do kilku agencji SEO, porównał oferty i wybrał tą która ma najlepszy stosunek zakresu do ceny.
#2017-10-07 06:50:34 

pippin

Użytkownik

Jakimś rozwiązaniem mogą być freelancerzy ale mają zasadnicze minusy. Po pierwsze kampania trwa dłużej i dłużej czeka się na efekty (mniejsze zaplecza, działanie w pojedynkę), po drugie nie masz takiej ochrony jako klient.
#2017-10-07 09:20:37 

Lisiczka

Użytkownik

Z freelancerami ja się nigdy dobrze nie dogadywałam. A według mnie w takich obszarach jak pozycjonowanie sporo znaczy zespół. Pozycjonerzy, copywriterzy – działania muszą być należycie skoordynowane.
#2017-10-07 09:37:24 

PaniSprout

Użytkownik

Odnośnie finansów to cenniki są rozmaite i zależą zazwyczaj od renomy firmy pozycjonującej i charakteru kampanii. Nie ma na to wzoru moim zdaniem bo sprawy są mocno zindywidualizowane.
#2017-10-07 11:05:15 

Grzmot

Użytkownik

Temat SEO jest o tyle wdzięczny że nie jesteś ograniczony geograficznie. Zlecenia wykonują firmy czasami z drugiego końca Polski i to nie ma znaczenia dla ich skuteczności. Ja Ci polecam tę ekipę - https://www.grupa-tense.pl/. Poznańska solidność którą zawsze sobie ceniłem, choć sam z Warszawy jestem ;) Dla nich pozycjonowanie stron w Bydgoszczy czy gdziekolwiek indziej to ten sam chleb. A ich działań nie da się podważyć, są partnerem Google i to im daje dużą przewagę nad tymi freelancerami chociażby.
#2017-10-07 12:08:42 

MarcinW.

Użytkownik

Mam za sobą pozycjonowanie na jeszcze mniejszym rynku niż bydgoski i z rezultatów jestem zadowolony. Jak się trafi na dobrych speców to nie ma rzeczy niewykonalnych w tym zakresie :)
#2017-10-07 14:25:00 

izabellasz

Użytkownik

Dużo czytałam na temat pozycjonowania. Ogólnie bardzo ciekawy i złożony temat.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015