#2017-08-17 00:03:08 

bolt_thrower

Użytkownik

Kogo mi polecicie, gdy muszę wyczyścić klimatyzację? Jakąś specjalistyczną firmę z Lublina bym potrzebował. Pomożecie?
#2017-08-17 00:12:33 

Tara

Użytkownik

Klimatyzacja to zło. Nie rozumiem po co ludzie tego używają, później połowa domowników albo pracowników non stop chora, kompletnie bezsensu… Zimno w tych pracach i biurach, a później wychodzi się na ten skwar… Masakra, kompletna głupota jak dla mnie.
#2017-08-17 01:31:21 

bolt_thrower

Użytkownik

Droga koleżanko, ten temat nie powstał po to aby dyskutować o tym czy klimatyzacja jest dobra czy zła, a dlatego, że szukam jakiegoś sprawdzonego serwisu, który zajmuje się czyszczeniem. Prosiłbym więc o niespamowanie bezsensu.
#2017-08-17 02:15:55 

Tara

Użytkownik

Każdy ma prawo do swojego zdania, więc ja je sobie tu mogę zaprezentować i nie widzę w tym nic złego. Dotyczy ono klimatyzacji, wiec jak najbardziej na temat!
#2017-08-17 03:02:11 

Batory

Użytkownik

Chyba ktoś tu nie wie, co to oznacza wypowiadać się na temat :) Ale nieważne, ja nie o tym chciałem. Jeśli chodzi o czyszczenie klimatyzacji Lublin to miasto, w którym najlepiej udać się do nich: http://www.romanek.pl/oferta/klimatyzacja/czyszczenie-klimatyzacji. Naprawdę dobra i bardzo profesjonalna firma, do której warto się zgłosić przy jakichkolwiek problemach z klimatyzacją. Ja z nimi zacząłem współpracę już kilka lat temu i jestem bardzo zadowolony. Niedawno wymieniłem klimę na taką od nich i jak na razie nic się nie psuje, nie to co w tej poprzedniej od „konkurencji”..
#2017-08-17 05:30:51 

bolt_thrower

Użytkownik

No ja właśnie rozważam też wymianę klimatyzacji, bo ta którą mam często się psuje… Firma, u której to zakładałem nie spełnia oczekiwć serwisowych, więc nie chce mi się już do nich odzywać i umawiać na czyszczenie, wole kogoś lepszego… Jak na razie nich mi porządnie ktoś to wyczyści właśnie i zoaczymy co dalej.
#2017-08-17 07:12:03 

Batory

Użytkownik

No jak masz coś schrzanione przy zakładaniu albo po prostu bardzo słabą klimę to czyszczenie na długo chyba nie pomoże… Ale spróbować warto i oni na pewno zrobić ci to najlepiej jak się tylko da.
#2017-08-17 09:45:32 

bolt_thrower

Użytkownik

Okej, to świetnie. Dzieki za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015