#2016-10-08 01:17:39 

ciuchcia

Użytkownik

Może to zabrzmi niepoważnie ale sporo naczytałam się o różnych szkodliwych chemikaliach w popularnych rzeczach z których na co dzień się korzysta. Chciałabym przed tym uchronić moje dziecko dlatego odstawiłam kupną oliwkę i stosuję tylko ekologiczną a przymierzam się już do robienia własnej. Teraz chciałabym dostać płatki kosmetyczne z naturalnej bawełny. Może ktoś wie gdzie takie dostanę?
#2016-10-08 01:48:11 

bolt_thrower

Użytkownik

W każdym sklepie? Wiem o co chodzi z tą wszechobecną chemią ale nie dajmy się zwariować.
#2016-10-08 03:20:56 

Lisiczka

Użytkownik

Dla dzieci i siebie kupuję te płatki - https://www.aptekagemini.pl/baby-ono-platki-kosmetyczne-dla-niemowlat-60-sztuk.html bo są własnie z czystej bawełny. Róznica między nimi a supermarketowymi jest zaskakująca bo mają o wiele większą chłonność i są przyjemniejsze dla skóry. Nie wyobrażam sobie żebym miała korzystać z innych, szczególnie jeśli chodzi o dzieci.
#2016-10-08 06:10:43 

ciuchcia

Użytkownik

Dzięki. Sprawdzę i napiszę ci moją opinię. Zamawiasz online czy kupujesz na miejscu tak w ogóle?
#2016-10-08 06:45:48 

Lisiczka

Użytkownik

Wiesz, apteka Gemini jest o tyle wygodna że wszystko mogę zamówić przez internet. Miałam swojego czasu problemy ze zdrowiem, nie wychodziłam własciwie w ogóle z domu wiec doceniłam zalety zakupów online. Niesamowite ze wszystko mozna dzis dostać w sieci, od zabawek dla dzieci po lekasrstwa.
#2016-10-08 07:20:24 

PaniSprout

Użytkownik

Wyglada na to ze sporo wiesz o opiekowaniu się najmniejszymi a mi potrzeba czegos wspomagającego organizm po antybiotyku. Polecisz coś?
#2016-10-08 07:37:34 

Lisiczka

Użytkownik

Wiem tyle co każda matka, nie mniej i nie wiecej :D. Najrozsądniej kupić multilac bo to prosty i bezpieczny lek który można stosować przed jak i po terapii antybiotykiem a czasami warto podać maluchom zimą kiedy skłonność przeziębienia się jest większa. Cała taka wiedza przychodzi z czasem :)
#2016-10-08 09:25:00 

PaniSprout

Użytkownik

hehe niewątpię tylko ze ja niestety nie mam jeszcze takiego doswiadczenia dlatego wolę zapytać nawet jesli chodzi o tak banalne rzeczy jak synbiotyki. Dzięki i pozdrawiam, miło że chciało ci się odpisać :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015