#2017-08-02 03:25:35 

anastasia

Użytkownik

Witajcie. Interesuje mnie kwestia, który Waszym zdaniem gabinet oferuje najlepsze masaże klasyczne i relaksacyjne w Krakowie. Nie mam jeszcze żadnego doświadczenia z gabinetami masażu w tym mieście i zależy mi, żeby trafić do dobrego i przyjemnego miejsca.
#2017-08-02 04:37:05 

takasobiepanienka

Użytkownik

Jak dla mnie najlepsze masaże w Krakowie ma do zaoferowania sprawdzony gabinet, o którym można przeczytać w Internecie pod adresem http://www.alanmed.eu/. Jest to miejsce, w którym można przede wszystkim odprężyć się, zrelaksować oraz uwolnić od dolegliwości bólowych. Co więcej gabinet ten oferuje fachowe porady dotyczące zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania oraz poprawy kondycji i wyglądu sylwetki. Miejsce to wyróżnia się holistycznym podejściem do człowieka, co jest dla mnie bardzo ważne.
#2017-08-02 07:32:57 

anastasia

Użytkownik

Aha, podoba mi się takie podejście. Mam już pewne rozeznanie, jeśli chodzi o prace nad sylwetką oraz zdrowe odżywianie, więc fajnie będzie spotkać specjalistów z tego zakresu. Być może dowiem się od nich nowych ciekawych rzeczy. A wracajac do wykonywanych tam masazy, to co więcej możesz na ich temat napisać?
#2017-08-02 09:23:35 

takasobiepanienka

Użytkownik

Przede wszystkim masaże oferowane przez gabinet alanmed.eu są wykonywane profesjonalnie na specjalnym stole do masazu przy użyciu wysokiej klasy kosmetyków. Są to głównie oliwki, gdyż zapewniają one dokładne wykonywanie ruchów przez masażyste oraz odpowiedni poślizg. W ofercie gabinetu oprócz masazy klasycznych i relaksacyjnych znajdują się m.in. masaże lecznicze, rehabilitacyjne, sportowe oraz masaże po liposukcji.
#2017-08-02 12:06:54 

anastasia

Użytkownik

Rozumiem. Ja na początek chyba zapisze się na masaż relaksacyjny. Interesuje mnie również masaż klasyczny. A jeśli chodzi o masaże lecznicze i rehabilitacyjne, to sa one wykonywane tylko w przypadku jakichs dolegliwości bólowych?
#2017-08-02 12:25:49 

takasobiepanienka

Użytkownik

Nie tylko. Masaż leczniczy zaleca się np. kobietom w ciąży oraz sportowcom. Również osobom prowadzącym siedzący tryb życia taki masaż może przynieść wiele korzyści. Generalnie masaż leczniczy lub rehabilitacyjny jest niezastąpiony w szeroko pojętej profilaktyce.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015