#2017-07-07 00:53:24 

marek85

Użytkownik

ostatnio lekarz zaskoczył mnie z rewelacją, że mogę mieć słabną drożność żył.;/ niespecjalnie mi się to podoba, zależy mi na zdrowiu… mam teraz zrobić sobie badanie USG Dopplerem. Wiecie może gdzie na Bielanach można znaleźć jakiś gabinet z tym sprzętem i jak to wygląda w praktyce? Boli?:D
#2017-07-07 02:50:17 

Brzoza

Użytkownik

no coś ty, nie boli, to jedno z najłatwiejszych badań, jakie miałam.;) a na pewno bardzo potrzebne. Im prędzej wykryjesz co się tam w Tobie dzieje, tym będzie lepiej!
#2017-07-07 03:05:03 

Tara

Użytkownik

dam Ci namiary na klinikę, gdzie mój ojciec miał badanie. Wejdź sobie na stronę internetową https://rehmedicon.com/oferta/usg-doppler i poczytaj co piszą, mają chyba najnowocześniejszy USG Doppler w Warszawie na Bielanach. Poza tym mili pracownicy, a to jest ważne, bo zawsze człowiek się stresuje w takich sytuacjach.:)
#2017-07-07 05:25:00 

bolt_thrower

Użytkownik

no właśnie, miła obsługa powinna być standardem. To naprawdę wiele zmienia. Mam chorą żonę i przeżyliśmy wiele trudnych chwil, a w sytuacji, gdzie pani robiąca badanie robi to za karę można się jeszcze bardziej podłamać. Dlatego zaczęliśmy niektóre rzeczy robić prywatnie i jest lepiej.
#2017-07-07 08:01:34 

marek85

Użytkownik

dzięki za odpowiedzi i namiary na zakład opieki, sprawdzę sobie co proponują i może się zdecyduję, bo to w sumie pod ręką. A jakie mieliście wyniki? Trochę strach pytać, ale…
#2017-07-07 10:30:49 

Brzoza

Użytkownik

u mnie nienajlepsze niestety. Ale nie sugeruj się, bo u Ciebie może przecież być zupełnie inaczej. Czasami jest tak, że ten, kto strasznie przeżywa badanie ma wyniki niezłe, a w odwrotnej sytuacji jest niemiłe zaskoczenie… nie wiem na czym to polega. Ale nie ma co panikować.;)
#2017-07-07 12:23:29 

Megalodon

Użytkownik

nie musisz wcześniej się jakoś specjalnie przygotowywać na badanie, po prostu odsłaniasz ciało, nakładają Ci żel i robią sondę. Nie boli, nie trwa też jakoś długo. Ja miałem robione to jakieś pół roku temu i wyniki były lepsze, niż sądziliśmy, że będą, więc jestem zadowolony.;) życzę ci powodzenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015