#2017-05-24 06:18:34 

bolt_thrower

Użytkownik

Siemka, chce zamowic szyld podświetlany cena nie gra roli, w sensie ze jestem przygotowany na to, ze takie rzeczy troche kosztuja ale orientujecie sie może jaki to jest przedział cenowy?
#2017-05-24 06:45:09 

marek85

Użytkownik

Takie szyldy podświetlane znajdziesz w sklepie ProduktyReklamowe.com.pl obecnie jest to lider jesli chodzi o reklamę świetlną, zamowisz u nich reklamę o dowolnym formacie i o dowolnym kształcie, mogą byc to kasetony podświetlane, które świetnie sprawdzają się w restauracjach i innych lokalach gastronomicznych, ale ile to kosztuje nie wiem, napisz maila i popros o wycenę.
#2017-05-24 07:06:07 

Brzoza

Użytkownik

To solidna firma, robili dla mnie reklamowy szyld podświetlany cena była bardzo przystępna, ale wszystko zależy, jaki format wybierzesz, czy to ma byc szyld naścienny czy baner informacyjny wskazujący droge do hotelu, restauracji czy jakiegoś biura. Na http://produktyreklamowe.com.pl/pl/11-szyldy-tablice-pylony-pos znajdziesz rozne tablice, zasadniczo są 3 rodzaje takich tablic elewacyjne, gruntowe i przestawne.
#2017-05-24 08:54:48 

Lisiczka

Użytkownik

A czemu koniecznie interesuje cie szyld podświetlany cena takiego szyldu jest przeciez dużo wyższa niż szyldu tradycyjnego nie podświetlanego, a efekt jest ten sam.
#2017-05-24 11:38:57 

Rex

Użytkownik

Sprawdziłem ze cena szyldu podświetlanego wcale nie jest dużo wyższa, a pamietaj ze taki szyld ma jedną podstawową zaletę, to doskonała reklama zarówno w dzien jak i w nocy, moim zdaniem taki szyld to doskonała inwestycja.
#2017-05-24 13:01:52 

izabellasz

Użytkownik

Teraz wszedzie na ulicy widać takie szyldy podświetlane i sam się zastanawiałem czy czegos takiego do firmy nie zamówić. Teraz wiem ze moge to zrobic w sklpie ProduktyReklamowe.com.pl wstepnie już się z nimi kontaktowałem, ich projekty są rewelacyjne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015