#2017-05-23 03:01:42 

Brzoza

Użytkownik

Witam, piszę o dość wstydliwym problemie, z którym walczę już od jakiegoś czasu, długo zajęło mi zanim w ogóle dotarło do mnie, że mam duży problem, zaczynało się niewinnie, od jednego piwa albo jednej lampki wina, dziś są to już dwie butelki, straciłam kontrolę i nie wiem jak sobie pomóc, pomóżcie, proszę, bo wiem, że to zmierza w złym kierunku
#2017-05-23 05:16:13 

Tara

Użytkownik

jeśli faktycznie jest tak jak mówisz to zaczął się alkoholizm, ale to dobrze, że zdajesz sobie sprawę z problemu i chcesz pomocy, będzie ci łatwiej pozbyć się tego uzależnienia, może na początku zacznij z kimś o tym rozmawiać
#2017-05-23 07:46:54 

Brzoza

Użytkownik

rozmawiałam, ale już na tym etapie mi to nie pomaga, tracę kontrolę, wystarczy małe niepowodzenie bym musiała sięgnąć po butelkę
#2017-05-23 09:33:03 

Megalodon

Użytkownik

tutaj faktycznie zaczął się już poważny problem skoro wystarczy tak mało, byś sięgnęła po alkohol, polecam bardzo dobry ośrodek, w którym odbywa się odtrucie alkoholowe kobiety http://terapiakobieta.pl/detoks-alkoholowy, jest to prywatna placówka, personel na najwyższym poziomie, terapie opracowane specjalnie pod kątem kobiet, zupełnie inne podejście do kobiecego alkoholizmu, najpierw diagnozują problem, dla którego pijesz, potem układają cały plan twojej terapii
#2017-05-23 10:04:53 

Brzoza

Użytkownik

a jak wygląda taki detoks? Boję się, że źle to zniosę
#2017-05-23 11:05:46 

Megalodon

Użytkownik

na pewno nie zniesiesz tego najlepiej, każde odstawienie czegoś, od czego jest się uzależnionym nie jest łatwe, tym bardziej od alkoholu, ale w ośrodku robią wszystko, żebyś ten detoks zniosła jak najlepiej, podają dużo płynów i leków, które mają złagodzić skutki odstawienia
#2017-05-23 11:28:53 

lagerta

Użytkownik

tak, to prawda, byłam w tym ośrodku na takim detoksie, nie było łatwo, ale sobie poradziłam i to dzięki ludziom tam pracującym, bardzo wspierają osoby uzależnione, do tego ośrodek jest położony w przyjemnej okolicy, cichej, spokojnej, sprzyja to wyciszeniu, nie masz bodźców do tego, żeby się czymś denerwować czy stresować, uspokajasz się i z każdym dniem łatwiej ci znieść brak alkoholu, a jeśli zdarzy ci się chwila słabości od razu rozmawiasz ze specjalistą
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015