#2017-04-20 05:58:50 

heweliusz

Użytkownik

Witam serdecznie. Chciałabym zatrudnić firmę zajmującą się praniem i czyszczeniem dywanów na terenie Warszawy. Jestem jednak bardzo przywiązana do swoich dywanów i wykładzin, jakkolwiek banalnie i dziwnie by to nie brzmiało to tak właśnie jest i dlatego też zależy mi bardzo na tym aby ta firma była sprawdzona. Nie chcę zatrudniać jakiejś pierwszej lepszej, która wyskoczy mi w internecie, więc proszę Was o pomoc i polecenie jakiejś sprawdzonej firmy? Żeby nie wyszło mi z tego więcej szkody niż pożytku tylko żeby naprawdę porządnie mi te dywany wyczyścili i żeby było widać efekty.
#2017-04-20 06:23:32 

lagerta

Użytkownik

Ja to tam zawszę piorę sama. Tak najbezpieczniej i najlepiej. W weekend albo biorę dzień wolnego i jak trzeba to trzeba, wielkie pranie dywanów. Nie ufam tym wszystkim firmom, oni tam jakiejś okropnie żrącej chemii pewnie używają, masakra.
#2017-04-20 08:49:38 

heweliusz

Użytkownik

No cóż, ja nie mam niestety odkurzacza takiego, co pierze dywany i nie bardzo uważam za sensowne taką inwestycję skoro mam porządny odkurzacz obecnie (choć bez takiej funkcji niestety), a takich firm jest jednak sporo i wydaje mi się, że dużo ludzi korzysta…
#2017-04-20 09:28:51 

lagerta

Użytkownik

A po co taki odkurzacz, ja to ręcznie piorę. Kupuję płyn do dywanów prania porządny, do miski z wodą i szczotką specjalną piorę. Tak najlepiej i najporządniej, ma się pewność, że będzie dobrze sprane, a nie podłoga zalana czy coś.
#2017-04-20 09:45:11 

PaniSprout

Użytkownik

O rety to aż Ci współczuję, bo to niezła męczarnia musi być… I jak kupujesz w sklepie płyn do dywanów to i tak kupujesz chemię, więc nie wiem co za różnica. Tj. wiem, na pewno mniej się na robisz jak kogoś do tego zatrudnisz i jakaś profesjonalna firma zrobi to za Ciebie. A jeśli chodzi o konkretną firmę godną polecenia, która oferuje pranie i czyszczenie dywanów Warszawa to zajrzyjcie sobie tutaj: http://taniepranie.waw.pl/oferta/pranie-dywanow-warszawa/. Mają bardzo konkurencyjne ceny i profesjonalny sprzęt do prania dywanów. No i nie piorą ich za pomocą jakiejś strasznej chemii, więc nie ma się czego obawiać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015