#2017-02-23 03:17:51 

marek85

Użytkownik

Witajcie. Otrzymałem ostatnio kilka zamówień na sesję wizerunkowo – marketingową. Tak się składa, że zdjęcia zrobić muszę w stolicy. A jako że nie miałem zbyt wielu okazji fotografować w Warszawie, to muszę przyznać, że nie wiem, gdzie moglibyśmy zorganizować takie przedsięwzięcie. Może ktoś z Was zna jakieś dobrze wyposażone i tanie studio?
#2017-02-23 03:42:15 

pippin

Użytkownik

Hejka! Jeśli interesuje Cię tanie studio fotograficzne Warszawa jest miastem, w którym możesz znaleźć różne oferty z różnych przedziałów cenowych. Sam mogę zarekomendować ich: https://bakarum.pl/. Moim zdaniem nic lepszego nie znajdziesz – świetne wyposażenie, dobre ceny oraz ogromne możliwości przekształcania sali (dzięki tłom).
#2017-02-23 06:19:39 

takasobiepanienka

Użytkownik

Jeśli mam być szczera, to nie wiem, czy do sesji wizerunkowej potrzebujecie aż tak dobrze wyposażonego studia. Taką sesję można przecież ogarnąć nawet w biurze lub w hotelu.
#2017-02-23 06:58:19 

pippin

Użytkownik

Ja tam zakładam, że jeśli ktoś chce robić sesję wizerunkową, to interesuje go dość szeroki zakres fotografii – zarówno te bardziej profesjonalne, jak i te nieco luźniejsze (np. na niektóre portale społecznościowe).
#2017-02-23 09:30:21 

izabellasz

Użytkownik

A ja mogę napisać, że jeśli szukacie taniego studia fotograficznego w Warszawie, to Bakarum.pl jest miejscem wprost idealnym. Co jest najważniejsze? Na pewno to, że wcale nie trzeba się u nich ograniczać. Przyjdzie Wam do głowy jaki pomysł, to bierzecie tło i po prostu go realizujecie. :)
#2017-02-23 10:25:18 

marek85

Użytkownik

Dzięki wielkie. Wybór muszę oczywiście skonsultować z klientami, ale wydaję mi się, że będą zadowoleni. Wygląda to bardzo profesjonalnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015