#2017-02-15 03:32:05 

takasobiepanienka

Użytkownik

Witam. Mam w swoim domu kilka kanap, które są już dość mocno zużyte. W szczególności ich tapicerka nie wygląda najlepiej. Mój mąż jest zdania, że najlepiej byłoby wyrzucić te kanapy, ewentualnie zostawić jedna, która jest w najlepszym stanie. Ja się z nim nie zgadzam, gdyż kanapy nie są zepsute, wygodnie się na nich siedzi czy leży, a ponieważ przez nasz dom przewija się dużo gości, są to ciągle przydatne meble. Może Wy wiecie, komu można by było zlecić pranie tych kanap w Poznaniu, tak, żeby odzyskały swój dawny, estetyczny wygląd?
#2017-02-15 06:11:12 

wroozka

Użytkownik

Ja także nie lubię pozbywać się starych mebli, jeśli nie są popsute i dobrze spełniają swoje zadania. Uważam, ze kanapy da się profesjonalnie odświeżyć, zlecając pranie kanap w Poznaniu ekologicznej, mobilnej myjni parowej. Więcej informacji na temat czyszczenia kanap za pomocą specjalistycznego, nowoczesnego sprzętu można znaleźć na stronie internetowej http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-domu/czyszczenie-kanap/. Czyszczenie wygląda w ten sposób, że za pomocą specjalnej maszyny z ssawą aplikuje się na kanapę ciepłą pianę. Piana przenika w głąb tapicerki i usuwa nie tylko widoczne zabrudzenia, ale również znajdujące się w jej wnętrzu bakterie, roztocza i zarazki.
#2017-02-15 08:00:06 

takasobiepanienka

Użytkownik

Dziękuję za odpowiedź. Nie wiedziałam, że pranie kanap można zlecić mobilnej myjni parowej. Jak funkcjonuje ta myjnia? Jej przedstawiciele przyjeżdżają do domu klienta i tam wykonuja swoją pracę?
#2017-02-15 08:23:10 

wroozka

Użytkownik

Dokładnie tak. Pracownicy firmy przyjeżdżają wraz ze swoim sprzętem pod wskazany przez klienta adres. Ich specjalnoscią jest nie tylko pranie kanap, ale również czyszczenie innych mebli, takich jak: fotele, krzesła czy pufy, a także pranie dywanów i wykładzin dywanowych. Oprócz tego zajmują się też profesjonalnym czyszczeniem elewacji budynków oraz wnętrza kuchni i toalet.
#2017-02-15 09:51:52 

takasobiepanienka

Użytkownik

W takim razie ja już jestem zdecydowana, żeby skorzystać z ich usług. Dobrze, by było gdyby w moim domu wyczyścili nie tylko kanapy, ale również krzesła, pufy i wykładziny dywanowe. Kuchnię i łazienkę tez pasowałoby dobrze wyczyścić.
#2017-02-15 10:32:42 

wroozka

Użytkownik

Ja już dwa razy korzystałam z usług tej firmy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona z rezultatów ich pracy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015