#2017-02-03 05:21:54 

lagerta

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim. Poszukuję dobrych szkoleń dla pracowników. Generalnie chodzi o menadżerów. Czy moglibyście polecić firmy, które przeprowadzają sprawnie szkolenia firmowe, które rzeczywiście mają wpływ na poprawę. Nie chciałabym inwestować w coś, co tylko na papierku dobrze się prezentuje. Liczę na wasze podpowiedzi.
#2017-02-03 06:11:40 

PaniSprout

Użytkownik

Witaj. u nas w firmie zaproponowano szkolenia w związku z tworzeniem zespołu, to było szkolenie dla kierownika. Myślę, że u nas się przydało, bo zmienił swoje nastawienie do ludzi. Dawniej tłumaczył się, że najważniejszym czynnikiem firmowym jest dyscyplina, dziś jest bardziej komunikatywny i ludzki.
#2017-02-03 07:29:19 

Forget

Użytkownik

Siemka. jak dla mnie to najlepsze są szkolenia z zajęć praktycznych, jakieś kursy językowe, szkolenia BHP, czy może kurs na wózki widłowe, aby usprawnić działanie na przykład magazynów. Nie znam się zbytnio na szkoleniu kierowników.
#2017-02-03 08:11:39 

Forget

Użytkownik

Witam. Jeśli mam być całkowicie szczery to mógłbym polecić tą firmę http://generatorpomyslow.pl/szkolenia/. Sam brałem udział w szkoleniach związanych z komunikacją interpersonalną i ćwiczeniach niezbędnych do wykonywania wystąpień publicznych. Akurat mnie było to niezwykle potrzebne, bo nie miałem zbytniej pewności siebie. dzięki szkoleniom łatwiej nawiązuje mi się kontakty z klientami, ale także i z naszymi pracownikami.
#2017-02-03 09:01:46 

Lisiczka

Użytkownik

Racja, kursy interpersonalne, dobra rzecz
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015