#2017-01-24 05:36:32 

heweliusz

Użytkownik

Hej! Niedługo przeprowadzę się z mieszkania do domku jednorodzinnego i chciałabym w końcu mieć własny ogród z prawdziwego zdarzenia. Sporo już na ten temat przeczytałam i wydaje mi się że dużo wiem ale nie do końca rozumiem zależności miedzy niektórymi roślinami. Część lubi swoje towarzystwo część wrecz przeciwnie i byłabym wdzieczna gdybyscie podpowiedzieli mi gdzie moge wiecej na temat przeczytac? Pozdrawiam.
#2017-01-24 07:21:48 

Forget

Użytkownik

Cześć, nie wiem czy powstała jakaś jedna publikacja na ten temat, ale też nie da się tak jednoznacznie powiedzieć że te rośliny będą się lubić a te nie bo te stosunki też są zależne od indywidualnych warunków jakie panują w danym ogrodzie. Szczerze to odradzam zabieranie sie za to samodzielnie bo mozna sporo zepsuć, lepiej zdać się na fachowców co daje pewność że wszystko bedzie zrobione jak należy. Ja korzystałem z tych usług - http://www.ogrodyporosa.com.pl/wielkopolska i jestem bardzo zadowolony, polecam każdemu.
#2017-01-24 08:43:53 

lagerta

Użytkownik

Też wynajęłam tę firmę do zaprojektowania mojego ogrodu bo poleciła mi koleżanka, a do tego mają niskie ceny i bardzo dobre opinie w necie. Podoba mi się w jaki sposób potrafią łączyć kolory roślin i gospodarować przestrzenią żeby było miejsce na odpoczynek, dla dzieci i na wszystko czego oczekujesz. Jeśli jeszcze raz miałabym wybierać to znów zdecydowałabym się na Ogrody Porosa bez zastanowienia, pzdr.
#2017-01-24 10:13:24 

heweliusz

Użytkownik

Zdaje sobie sprawe ze mogę wykończyć wiele roślin swoimi testami ale jak inaczej się tego nauczyć? A nawet jeśli chciałabym ich wynająć do zaprojektowania ogrodu to niestety nic z tego by nie było bo jestem z Konina...
#2017-01-24 11:01:37 

Forget

Użytkownik

Zrobisz jak będziesz chciała, to przecież twój ogród, tylko nie rozumiem po co sobie tak utrudniać życie? Jak najbardziej zajmują się ogrodami w Koninie, tu możesz to sprawdzić: http://www.ogrodyporosa.com.pl/konin. Rozważ to bo firma jest niedroga a majątek wydasz na uzupełnienia uschnietych roslin, pzdr.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015