#2017-01-22 21:23:39 

Brzoza

Użytkownik

Kochani, mam już dość butów ze znanych sieci sklepów bo później mam wrażenie, że otaczają mnie klony. Wszyscy noszą te same modele butów, a u kobiet jest to najbardziej widoczne. Jak w pewnym momencie jest modny dany model to wszystkie dziewczyny biegną do sklepu i kupują go. Ja postanowiłam pójść inną drogą i szukam sklepu, który zaoferuje oryginalne obuwie - znacie jakąś firmę, która spełni moje wymagania?
#2017-01-22 23:49:26 

MarcinW.

Użytkownik

W sumie masz rację, ponadto zabawne jest to, że wszyscy mają nadzieję, że wyglądają oryginalnie i awangardowo, a tak naprawdę to po prostu powielają jeden, wszechobecny wzór. Fajnie, że ktoś jeszcze zwraca uwagę na takie rzeczy.
#2017-01-23 02:29:37 

Zyta

Użytkownik

Może i tak jest, ale ja na to nie zwracam uwagi i kupuję buty zarówno w sieciówkach, jak i małych sklepikach. Ostatnio korzystała z usług sklepu internetowego Wojtowicz Awangarda Shoes i byłam zachwycana ich asortymentem. Zamówiłam sobie w końcu trzy pary butów bo nie mogłam się zdecydować na jedne:)
#2017-01-23 04:46:51 

Grzmot

Użytkownik

Tak to jest z kobietami, potrzebuje jedną parę, ale kupi co najmniej trzy:)
#2017-01-23 05:35:47 

lagerta

Użytkownik

Panowie o Was też można byłoby co nie co powiedzieć :) Wracając jednak do tematu, chciałabym się przyznać, że miałam taki sam problem jak autorka dyskusji i trafiłam właśnie na ten sklep internetowy. Korzystam z jego usług do dziś i jeszcze mi się nie zdarzyło żeby ktoś miał takie same rzeczy. Przejrzyj sobie ich stronę https://awangardashoes.pl/, a gwarantuję, że coś Ci wpadnie w oko:) Dodam tylko, że obuwie od nich jest mega wygodne, mogłabym w nim przejść pół Polski.
#2017-01-23 08:19:08 

Lisiczka

Użytkownik

Coś czuję, że wiele kobiet korzysta z ich oferty, bo ja też zamawiałam już kilka razy buty od nich. Pierwszym zakupem były szpilki i mam je do dziś - fleki nadal trzymają, szpilka się nie wyłamała, a cholewka wygląda prawie jak nowa, a miałam je na sobie wiele razy.
#2017-01-23 11:14:14 

Brzoza

Użytkownik

Chyba takiej ilości pozytywnych opinii nie mogę zlekceważyć, choć jak wiecie nie lubię podążać za tłumem:) Sprawdzę ofertę i może coś zamówię.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015