#2016-11-17 01:14:50 

Batory

Użytkownik

Mam takie pytanie bo wróciłem dopiero co od swojego mechanika z dość niepokojącą informacją. Jeżdżę poczciwą Laguną, która naprawdę ma już dużo nastukane na budzie i byłem na wymianie amorków tylnych bo coś tam zaczynało pukać dość głośno. Amorki wymienili, ale mechanik powiedział, że według niego coś dzieje się z belką. Miał rację bo po wymianie puka dalej, chyba to łożysko ma dość…Podobno to się regeneruje, ale sprawa jest trudna i on się tego nie podejmie. Nie bardzo rozumiem czemu.
#2016-11-17 02:20:38 

Megalodon

Użytkownik

samo wybicie tych łożysk to już kawał roboty, zdjęcie belki z auta nie jest trudne. Możesz podjechać do swojego mechanika żebyu zrzucił belkę, a Ty ją wyślesz do regeneracji do fachowców. Firma Serwis Aut Francuskich się w tym specjalizuje i naprawdę wiedzą co robią, dostajesz gwarancję.
#2016-11-17 04:35:40 

Rex

Użytkownik

Podczas takiej naprawy powinno się przede wszystkim wymienić drażki skrętne oraz łożyska igiełkowe, do tego konieczne jest dobre oczyszczenie, warto belkę od razu pomalować.
#2016-11-17 05:18:25 

Batory

Użytkownik

Dzięki, teraz kumam na czym polega regeneracja belki Poznań widzę, że ma też ich siedzibę to zgłoszę się jak najszybciej, ponoć auto może się zarwać, cokolwiek to znaczy…
#2016-11-17 06:06:24 

Rex

Użytkownik

pęka na przykład drążek skrętny i tył siada, koła chowają się w nadkolach, amorki dostają w tyłek, a samo auto potwornie się prowadzi i opony mogą nawet ocierać o nadkole.
#2016-11-17 07:37:43 

UncleBob

Użytkownik

Ja też korzystałem z ich pomocy ;) Naprawdę według mnie została wykonana profesjonalna regeneracja tylnej belki Warszawa akurat w moim wypadku była miastem gdzie skorzystałem z usług, ale prawie dwa lata później jeżdżę swoją meganką i żadnych problemów z zawieszeniem tylnym.
#2016-11-17 09:05:41 

Batory

Użytkownik

Czyli trzeba szykować kaskę…masakra kurcze bo dopiero co wymieniałem rozrząd, do tego uszczelka pod głowicą poszła, a więc wymiana, planowanie głowicy, now zawory, świece i pasek akcesoriów. Teraz jeszcze na to będzie treba wydać, życie.
#2016-11-17 10:29:21 

Megalodon

Użytkownik

nowe auta też się psują, a ich serwisowanie jest dużo droższe ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015