#2016-11-09 02:44:03 

bolt_thrower

Użytkownik

Pracujemy nad obiektem biurowym, nie jakimś sporym ale w prestiżowej lokalizacji. Ostatnio właściciel pytał o radę jakie rozwiązania oświetleniowe zastosować żeby całość robiła fajny efekt wizualny i ogólnie żeby było fajnie. Może macie jakieś propozycje, bo opcji jest tyle że ciężko samemu wpaść na coś.
#2016-11-09 04:58:06 

Zyta

Użytkownik

W sklepach z oświetleniem masz różne oprawy które można zastosować. I rzeczywiście ten wybór trochę przytłacza. Jak wprowadzałam się na nowe mieszkanie też urządzałam wszystko od podstaw i nie było łatwo się zdecydować. Niby taka oprawa sufitowa to nic nadzwyczajnego ale występuje w masie wariantów...
#2016-11-09 05:07:12 

Grzmot

Użytkownik

Niedawno był mi potrzebny zasilacz i znalazłem bez problemu w świetnej cenie. Jak chcecie zrobić lampy typu LED to warto się takim zasilaczem zainteresować bo daje stabilne napięcie i podnosi bezpieczeństwo całej instalacji.
#2016-11-09 06:59:19 

marek85

Użytkownik

Czasami wymagania przy takich inwestycjach są specyficzne. Może być potrzebny moduł awaryjny ale to oczywiście tylko moje gdybanie bo nie wiem jak to w Twoim przypadku wygląda. Może pogadaj jeszcze z tym właścicielem jak to widzi.
#2016-11-09 09:27:41 

anastasia

Użytkownik

Żeby ładnie wyglądało na zewnątrz koniecznie zobacz to: gitmarket.pl/oprawy-do-montazu-w-podlozu/. Można elegancko podświetlić ścieżkę do wejścia i samo wejście. W przypadku biur i firm to wygląda bardzo dobrze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015