#2016-10-02 23:26:02 

lagerta

Użytkownik

Hejka wszystkim. Mam takie pytanie. Oglądałam ostatnio gdzieś w telewizji reklamę i był tam pokazany taki dzbanek który filtruje wodę. Nie wiem dokładnie jaka jest zasada działania ale może mi ktoś powiedzieć gdzie coś takiego mogę kupić?
#2016-10-03 02:11:59 

PaniSprout

Użytkownik

Pewnie na każdej lepszej stronie z takimi rzeczami :D Prawdę mówiąc to jest to teraz popularny temat więc możesz kupić to mniej więcej wszędzie. Kwestia tego jakiej jakości więc polecam zobaczyć na stronie filtrosfera.pl/wklady-do-dzbankow. Tutaj kupisz tylko produkty najwyższej klasy :)
#2016-10-03 03:58:32 

Grzmot

Użytkownik

Teraz wszyscy są napaleni bo im się wydaje że jak wleją do takiego dzbanka wodę z kranu to on nagle zrobi się źródlana. Nie wiem jak wy ale ja tam nie wierze w takie bzdury. Filtr jest po to żeby oczyścić wodę z ewentualnych śmieci które tam są a nie tak jak się niektórym wydaje :P
#2016-10-03 05:40:13 

Batory

Użytkownik

Kupowałem kiedyś na stronie filtr do ekspresu Jura i z tego co pamiętam to nie było żadnego problemu. Do dzisiaj jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym sklepie bo mogę tam dostać rzeczy których szukał bym godzinami ;)
#2016-10-03 06:54:00 

lagerta

Użytkownik

No i pięknie. Nie chcę tego kupić bo myślę ze nagle zrobi się z tego sok albo jeszcze coś innego ale dlatego ze dużo osób u mnie w domu ma w nawyku pic wodę z kranu to wole kupić taki dzbanek. Zawsze to zdrowiej :)
#2016-10-03 08:40:56 

PaniSprout

Użytkownik

Z dwojga złego to chyba faktycznie tak będzie lepiej. Ewentualnie możesz zamówić filtr do kranu jeżeli chcesz ale to już jest droższa inwestycja :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015