#2016-09-13 03:52:34 

Megalodon

Użytkownik

Hej wszystkim. Mam zamiar zorganizować coś takiego jak w temacie. Czy znacie może jakieś firmy z okolic Poznania które zajmują się czymś takim? Szukam kogoś sprawdzonego i z dobrym podejściem do dzieci bo jak wiemy to nie łatwo je zainteresować.
#2016-09-13 05:30:58 

Zyta

Użytkownik

Znam jedną firmę która zajmuje się robotami i akurat jest z tych okolic o których mówisz. Oferują warsztaty z programowania, pokazy, gry i zabawy dla najmłodszych oraz możliwość samodzielnego złożenia swojego robota. Wejdź na stronę go4robot.pl/ i tam zobacz całą ofertę. Korzystałam z ich usług i powiem szczerze że naprawdę warto ich polecać :)
#2016-09-13 05:42:22 

Tara

Użytkownik

Widziałam kilka zdjęć z tych zajęć i chyba nawet mam tą firmę w obserwowanych na instagramie. Fajna sprawa, wiadomo jak ciężko jest zainteresować dzieciaki w dobie dzisiejszych technologi ale to jest akurat coś takie z czym nie mają styczności na co dzień więc na pewno będą zainteresowani.
#2016-09-13 08:18:18 

Rex

Użytkownik

Szkoła w której uczę korzystała z usług tej firmy. Bardzo fajna zabawa dla wszystkich i nawet nauczyciele dowiedzieli się czegoś ciekawego. Polecam wejść na ich stronę internetową pod adresem go4robot.pl/oferta/pokazy-w-szkolach/pokazy-lego/ bo to może być fajna alternatywa dla standardowych zajęć :)
#2016-09-13 10:52:44 

Megalodon

Użytkownik

Super sprawa z tymi robotami. Widziałem kilka ofert, kilka dostałem też na pw, ogólnie temat robotów na ten moment jest chyba najbardziej interesujący więc zastanowię się czy z niego nie skorzystać ;) Dzięki wielkie za rady i pomoc, dzieciaki będą wam wdzięczne ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015