#2016-09-05 22:56:17 

wroozka

Użytkownik

Z moim przyszłym mężem od kilku tygodni przeglądamy oferty miejsc, w których można by urządzić niezapomniane wesele. Jeszcze nie trafiliśmy na idealna ofertę, bo to za drogo, to za daleko, a to znowu nie ten standard. Szukamy naprawdę czegoś wyjątkowego, z klasą i w dobrej cenie. Najlepiej gdzieś na wschodzie Polski.
#2016-09-06 01:38:15 

ciuchcia

Użytkownik

Pamiętam, że ja też miałam takie problemy podczas przygotowań. Oczywiście robiłam je duzo wcześniej niż było trzeba, bo teraz ciężko czasami z terminami utrafić. I orkiestra i sala idą na pierwszy rzut, bo to z nimi jest zawsze najwięcej roboty. Życzę Ci powodzenia w tych poszukiwaniach.
#2016-09-06 04:29:03 

wroozka

Użytkownik

Dzięki, ja mam jedno ułatwienie, bo goście są na tyle mobilni, że przyjadą w każde miejsce, które zostanie im wskazane. Co wiecej co najmniej kilka par zadeklarowało, że fajnie by było, jakby mogli nawet po weselu parę dni zostać i zorganizować sobie czas indywidualnie.
#2016-09-06 06:38:07 

Tara

Użytkownik

Jeśli tak, to ja Ci polecam obiekt ze spa Lublin w centrum ma bardzo fajny hotel. Byłam tam w zeszłym roku na konferencji firmowej i przez kilka dni niezle się bawiliśmy.
#2016-09-06 08:03:21 

marek85

Użytkownik

Ja też szukam obiektu na wesele w Lublinie i okolicach, więc przyglądam się uważnie tej dyskusji. Chciałbym, żeby to było wyjątkowe wydarzenie, które zostanie w pamięci na lata, wiadomo :)
#2016-09-06 08:59:16 

heweliusz

Użytkownik

W hotelach, które organizują wesela jest bardzo dużo możliwośćisprzędzania wolnego czasu. A jak jest już spa to całkiem można zaszaleć. Oczywiście oprócz tego jest tez oficjalna czesc w postaci salek konferencyjnych agit-hotel, czy gabinetów medycznych. Ale akurat w przypadku wesela nie będzie to potrzebne, to bardziej oferta biznesowa dla firm i przedsiębiorstw.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015