#2016-09-02 05:55:05 

takasobiepanienka

Użytkownik

Hej, planujemy całą rodziną jechać w góry, a trochę nas jest :) ja mąż i piątka dzieci najmłodsze pięć lat więc nie mamy dużych wymagań. Ważne żeby było schludnie dużo miejsca w miarę tanio no i jakieś ładne miejsce, z widokami i ścieżkami, żeby dzieciaki miały też co robić, a ja z mężem żebym mogła odpocząć :) jak macie sprawdzone miejsca to chętnie się zapoznam.
#2016-09-02 07:20:53 

UncleBob

Użytkownik

Miejscowością którą szczególnie polecam jest Białka Tatrzańska gdzie znajdują się domki z duszą miejsce w którym możesz wynająć piękne drewniane domki dla całej rodziny :) jeżdżę tam co jakiś czas i zawsze jestem bardzo zadowolona. I okolica i same domki robią wrażenie. Dlatego tak chętnie tam wracamy. Miejscowość oddalona nieco od ścisłego turystycznego centrum jakim jest Zakopane. Zawsze możecie tam sobie wycieczkę zrobić. Ale na nocleg polecam właśnie Białkę.
#2016-09-02 08:32:52 

pippin

Użytkownik

o każdej porze roku Białka wygląda inaczej... dlatego warto tam przyjeżdżać by poczuć, co to natura... co to cisza nocą... polecam tym, którzy chcą wyrwać się miasta... chciałbym tam kiedyś zamieszkać...
#2016-09-02 09:48:34 

wroozka

Użytkownik

w górach o noclegi nietrudno jak dobrze poszukasz to możesz od ręki znaleźć :) a ile osób to myślę, że całą rodziną nietrudno, bo w górach raczej te domki dostosowane są do sporej liczby osób, są pokoje, zawsze można dostawkę zrobić.
#2016-09-02 11:26:29 

MarcinW.

Użytkownik

byłem, zwiedziłem i wróciłem tam po roku :) polecam również te same domki, też z ich oferty korzystałem, ładne domki super są miejsce się znajdzie dla dużej rodziny bez problemu tam. Więc się nie musisz martwić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015