#2016-09-02 05:27:07 

wroozka

Użytkownik

Hejka. Mam teraz taką sprawę. Kolega powiedział mi, że istnieje coś takiego jak dopłaty do odszkodowań a wynika to z tego że ostatnio miałam wyapdek samochodem. Ja tam nawet nie wiem jakie są stawki tych odszkodowań, więc po prostu się cieszyłam z tego co mi dali i tyle, myślałam, że nic nawet nie dostanę. Jak koledze powiedziałam ile mi dali to mnie wyśmiał i powiedział, że o wiele więcej mogę dsotać. Czy to rzeczywiście tak działa?
#2016-09-02 08:06:30 

marek85

Użytkownik

Działa, działa. Jak dostaniesz zaniżone odszkodowanie AC to szczególnie warto się o to starać, bo możesz dostać jeszcze raz tylko kasy ile dostałaś normalnie. No chyba że Ci na pieniądzach nie zależy, to wtedy wiesz… Olej po prostu i tyle :P
#2016-09-02 09:09:59 

wroozka

Użytkownik

No chyba bym głupia była gdybym z takiej okazji nie skorzystała. Dopłaciłam naprawdę sporo kasy do tej naprawy jeszcze, bo naprawdę tego co dali to zbyt wiele nie było, a ja po prostu to wzięłam i nei wiedziałam, że w ogóle jest taka opcja, żeby coś więcej dostać
#2016-09-02 10:08:24 

marek85

Użytkownik

Na szczęście jest taka opcja. Wejdź na stronę avistapolska.pl i tam sobie poczytaj informacje o tej firmie Avista Polska i będziesz miała wgląd na to jak to wszystko wygląda. Najlepiej jak najszybciej, bo im im szybciej wszystkie wnioski poskładasz, tym szybciej całą kasę dostaniesz dla siebie i Ci się stan na koncie wyrówna :P
#2016-09-02 11:03:33 

wroozka

Użytkownik

Dzięki w takim razie za podpowiedź ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015