#2016-09-02 01:57:40 

izabellasz

Użytkownik

Zamierzam podjąć pracę w Niemczech jako opiekunka dla seniorki. Powiem jednak szczerze że kompletnie nie wiem od czego zacząć, stąd moje pytanie do innych dobrych osóbek na forum – macie jakiś pomysł gdzie szukać konkretnej pracy, na zwrócić uwagę i tym podobne sprawy? Nadmienię, że w Polsce już się czymś takim zajmowała. Buźka dla pomocnych!
#2016-09-02 04:10:24 

pippin

Użytkownik

Łapię buziaka i odsyłam swojego, łap! :* ;) W temacie nie pomogę, bo nie mam żadnej wiedzy. Niech się inni mądrzejsi wypowiedzą.
#2016-09-02 05:00:55 

marek85

Użytkownik

Warto żebyś sobie sprawdziła oferty pracy dla opiekunek w Niemczech. Są takie w internecie. A jak chodzi o coś konkretnego, to słyszałem o firmie Laxocare, która pośredniczy w tym temacie. Agregują oferty, organizują wyjazdy do Niemiec itp. Poszukaj w necie, na pewno na nich trafisz.
#2016-09-02 07:59:25 

anastasia

Użytkownik

Znam tę firmę, bo moja kuzynka przez jakiś czas pracowała w Niemczech i zajmowała się starszym małżeństwem. Bardzo serdeczni ludzie, bardziej chodziło wtedy o rozmowę i przebywanie z nimi niż o jakieś ciężkie zadania, ale to wszystko zależy. Tu masz stronę laxocare.pl/opiekunka-osob-starszych-poradze/ . Poczytaj o tej pracy i zdecyduj, czy widzisz siebie w takiej roli.
#2016-09-02 10:19:27 

UncleBob

Użytkownik

Trzeba mieć dużo determinacji i samozaparcia, żeby się odnaleźć w takiej pracy. Ja siebie w tym nie widzę zupełnie. Chyba sama presja odpowiedzialności to byłoby dla mnie za dużo. Dlatego propsy dla dziewczyn z Polski które się tego podejmują.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015