#2016-08-30 00:24:32 

marek85

Użytkownik

Witam wszystkich. Chciałbym wziąć udział (zorganizować dla większej grupy osób) kurs BHP. Chodzi o podstawy zachowania w pracy na budowie. Czy ktoś zna dobrą firmę świadczącą tego typu usługi w Szczecinie? Bo od dłuśzego czasu poszukuje firmy tego typu i niestety nie trafiłem jeszcze na nic interesującego. Czy ktoś z Was potrafiłby mi pomóc i doradzić coś interesującego? Liczę na Was.. z góry dziękuję i nie odbierajcie tego jako lenistwo, czy wysługiwanie się Wami, ale po prostu liczę na Wasze doświadczenie.
#2016-08-30 02:21:10 

pippin

Użytkownik

Ja polecam kurs bhp PUH Skrok Szczecin ;) tam mają doskonałe podejście do szkoleń bhp. Są one interesujące, ale przy tym bardzo rozbudowane i całkowicie wszystkiego można się od nich dowiedzieć. Gorąco polecam, szczególnie, jeśli naprawdę chcesz iść na profesjonalny kurs, a nie taki bubel, co wiele firm organizuje w ramach szkoleń bhp..

#2016-08-30 05:07:54 

Lisiczka

Użytkownik

Polecam odwiedzić stronkę szczecin-bhp.pl ;) tam śmiało możesz załapać się na dobry kurs BHP. Ja zgłosiłam się na ich szkolenie okresowe w Szczecinie i jestem z niego bardzo zadowolona ;) gdy szłam do pracy do nie wiedziałam, czy sobie poradzę, jakie są warunki itp. ale jako nowa pracownika, po takim szkoleniu sama zobaczyłam, że wcale nie jest tak źle jak mi się na początku wydawało.

#2016-08-30 07:42:01 

UncleBob

Użytkownik

taki kurs bhp to jest ważna i potrzebna sprawa. Bo można uniknąć wiele nieprzyjemnych wypadków, incydentów itp. a tak to wiele osób dowie się więcej o swojej pracy, co powinien robić, czego unikać itp. same potrzebne sprawy..
#2016-08-30 09:22:33 

wroozka

Użytkownik

Całkowicie! U nas w pracy zabrakło takiego szkolenia i musze przyznać, że bardzo źle to się odbiło na jakości naszej pracy..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015