#2016-08-25 01:07:44 

Grzmot

Użytkownik

Tak jak w temacie. Chcę skontaktować się z firmą, która zajmuje się holowaniem, oferowaniem pomocy drogowej itp. mam niestety dwa samochody do holowania. Najlepiej żeby to była firma z terenów zachodnio-pomorskich. Jak tylko ktoś z Was słyszał o takiej firmie to proszę o kontakt. Na pewno się do nich odezwę. Z góry dziękuję i prosiłbym o względny pośpiech w odpisywaniu.. bo jednak jak najszybciej chcemy dokonać holowania. Także proszę o Waszą pomoc..
#2016-08-25 02:22:20 

wroozka

Użytkownik

Jak chcesz to mogę Ci polecić pomoc drogową ze Szczecina. Reagują bardzo szybko. Ja miałem wypadek i praktycznie w chwilę przyjechali do mnie i pomogli mi. Jeśli chodzi o cennik ich usług to mocno pozytywnie mnie zaskoczyli. Bo nie zapłaciłem zbyt wiele.. a jeszcze warto dodać że holowanie było w nocy i można to nazwać zdecydowanie bardzo awaryjnym wydarzeniem. Także to dodatkowo niech świadczy o jakości tej firmy.
#2016-08-25 05:19:58 

UncleBob

Użytkownik

Jak zależy Ci na szybkim wynajmie autolawet to wejdź sobie na tę stronkę. Korzystałem i mogę mocno polecić. Tak ogólnie to mega nie lubię takich kryzysyowych i awaryjnych sytuacji. Także jak miała miejsce u Ciebie, to się domyślam, że jest niewesoło. Pozdrawiam
#2016-08-25 07:52:04 

izabellasz

Użytkownik

Wejdź sobie na stronę internetową autoholowanie-szczecin.eu, tam na tej stronce poznasz dokładne szczegóły, jednej znakomitej firmy, która zajmuje się pomocą drogową. Możesz się do nich śmiało zgłosić ;) na pewno Ci pomogą, mojej koleżance jak była w potrzebie to szybko pomogli odholować auto do mechanika ;) Także jak coś to dzwoń do nich śmiało.
#2016-08-25 09:53:40 

Rex

Użytkownik

Ja mega nie lubię jak mają miejsce takie wypadki i sytuacje kryzysowe. Raz jak jechałem nocą z pracy to miałem wypadek. Auto stanęło w takim miejscu, że ani nigdzie popchnąć, ani liczyć na pomoc itp. dobrze, że miałem telefon czynny i mogłem zadzwonić p oznajomego, który mi pomógł.
#2016-08-25 10:11:35 

lagerta

Użytkownik

No ja bym na Twoim miejscu mocno spanikowała ;/ nigdy nie korzystałam jeszcze z pomocy drogowej i mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015