#2016-08-24 05:18:11 

MarcinW.

Użytkownik

Siema. Tak jak w temacie. Znacie kogoś takiego? Szukałem trochę po sieci żeby znaleźć jakieś informacje ale nie wiem czy może ja coś źle wpisuję albo może faktycznie nie ma tutaj tego. Jestem z Wrocławia i zależny mi na kimś sprawdzonym.
#2016-08-24 06:05:54 

pippin

Użytkownik

Znam jedną firmę która zajmuje się konstrukcjami aluminiowymi we Wrocławiu i wysyłam ci do nich namiary. Prawda jest taka że nie wiem co cię dokładnie interesuje więc musisz sobie zadzwonić do nich i im opisać sytuacje. Wtedy będziesz miała pewność czy ci to zrobią czy nie.
#2016-08-24 06:49:10 

wroozka

Użytkownik

Mam jednego fachowca od tych rzeczy. Robił mi pod wymiar witrynę do sklepu i jestem zadowolona z roboty. Nie powiem, trochę to trwało i ogólnie dużo z tym roboty ale efekt końcowy jest mega dobry ;) Jaram się!
#2016-08-24 09:47:59 

lagerta

Użytkownik

Możesz coś więcej napisać o tym co cię interesuje? Znam tutaj kilka osób z branży więc mogła bym się dowiedzieć jaki czas realizacji i cena ale muszę wiedzieć co cię dokładnie interesuje. Daj mi wymiary albo po prostu narysuj to na kartce i zrób zdjęcie. Będzie łatwiej.
#2016-08-24 10:23:54 

MarcinW.

Użytkownik

Sorki że dopiero teraz o tym piszę ale temat można zamknąć. Gdzieś po drodze i po szukaniu w internecie informacji przez kilka godzin w końcu znalazłem coś konkretnego. Nie będę się chwalił co wpisywałem w google bo to aż strach :D Ważne że wszystko znalezione a ja mogę spokojnie teraz spać ;) Dzięki wam za odpowiedzi i pozdrawiam ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015