#2016-08-23 22:14:20 

Rex

Użytkownik

Dzień dobry :D Wchodzę tu bo się ostatnio szykuję do remontu w domu. Remont będzie poważny bo się zabieramy z żoną dosłownie za wszystko. Nawet zlewy będziemy wymieniać! I z tymi zlewami to właściwie ja mam sprawę. Jak to wygląda? Z jakiego materiału teraz najlepiej jest brać zlewy? Będziemy mieć jasne blaty, które już do nas właściwie jadą (a przynajmniej taką mam nadzieję :P). Mówię to, bo może jakoś kolorystycznie się uda dopasować jakiś inny materiał. Ja tam się na tym nie znam, a w internecie pełno jest speców od wszystkiego, to może któryś nam tutaj pomoże :P
#2016-08-23 22:30:32 

ciuchcia

Użytkownik

A braliście pod uwagę zlew z granitu ? Są one dostępne też w ciemnej wersji, to jak macie jasne blaty to ciemny zlew będzie idealnie pasował. Nie zleje się z otoczeniem i będzie ładnie wam odbijał. Ja mam tak u siebie w domu zrobione i jestem zadowolona. Blaty jasne i zlew ciemny. Z mężem na taki pomysł razem wpadliśmy, żeby tak kolorystycznie trochę zróżnicować nasze wnętrza w domu
#2016-08-24 01:30:10 

Rex

Użytkownik

To jest całkiem dobry pomysł. A mogłabyś coś więcej na ten temat powiedzieć? Gdzie się Wam udało takie zlewy dostać? Chętnie skorzystam z waszego doświadczenia w tej sprawie i się dowiem, jak u Was dokładnie to wszystko wyglądało. Dawno to było? :)
#2016-08-24 03:29:12 

ciuchcia

Użytkownik

Nie, całkiem niedawno :) Udało się nam wejść na stronę bort.com.pl i tam znaleźliśmy wytwórcę granitowych zlewozmywaków. I to był chyba nasz najlepszy strzał, bo zupełnie w ciemno to robiliśmy. Nie znaliśmy ich wcześniej i postanowiliśmy zaryzykować. No i proszę. Teraz mamy w domu naprawdę piękne zlewy :)
#2016-08-24 04:59:09 

lagerta

Użytkownik

Koleżanko, że się podczepie do tej Waszej dyskusji? A dużo płaciliście? Bo mnie taka koncepcja teraz też interesuje tylko muszę dokładnie wiedzieć ile to wszystko kosztwać może
#2016-08-24 06:53:02 

ciuchcia

Użytkownik

Jak za taką jakość to nie dużo. I naprawdę warto sobie coś takiego zrobić. Przecież to się nie kupuje tego co miesiąc tylko raz na kilkanaście lat. Albo i rzadziej jak się dobrze o wszystko dba :)
#2016-08-24 08:35:53 

Rex

Użytkownik

Dzięki za link i za informacje. Na pewn są mi bardzo przydatne
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015