#2016-08-22 01:04:30 

MarcinW.

Użytkownik

Witajcie wszyscy. Mam mały kłopot związany z meblami. Są drewniane. Zastanawiam się właśnie czy można by było to drewno trochę odnowić. Już ma swoje lata, ale jest to pamiątka po dziadkach i nie chciałbym się tego pozbywać. Bardzo się do nich przywiązałem. Polecicie coś?
#2016-08-22 03:16:02 

wroozka

Użytkownik

Witaj. ja też zbieram pamiątki po swoich przodkach. Mam piękny album ze zdjęciami, stare meble też. Wydaje mi się, że odrestaurowanie meblościanki będzie tutaj dobrym sposobem na świetność tego zabytku. Ja mam mebel, który dawniej należał do mojej pra pra babci. Jest to piękny stolik nocny. Niestety tylko jeden, ale doskonale nadaje się do mojej sypialni, taki klasyczny, wytworny, jestem dumna z tego, choć szuflada otwiera się bardzo ciężko. Musiałam zainwestować w pastę do polerowania, aby troszeczkę go odnowić.
#2016-08-22 03:38:19 

lagerta

Użytkownik

Dzień dobry. Ja uważam całkiem podobnie, jedynie renowacja stolarki drewnianej może coś tu pomóc. Dzięki temu będziecie mogli na nowo cieszyć się drewnem. Niestety nie każdy to potrafi. Musicie wziąć pod uwagę jakiegoś fachowca, który zajmuje się tym z pasją.
#2016-08-22 05:55:28 

Forget

Użytkownik

Witam. Trzeba ci przyznać rację, nie każdy się tego podejmuje. To trzeba umieć. Z pewnością zajmuje się tym ten fachowiec stefanschulz.pl. Można go polecić. Wielu było zadowolonych z jego pracy. Ja też mogę polecić. Naprawił mój kredens, jestem mega zadowolony.
#2016-08-22 08:41:05 

Zyta

Użytkownik

ja też mogę potwierdzić tego fachowca. Jest dobry.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015