#2016-08-22 02:59:03 

Batory

Użytkownik

Postanowiłem założyć temat ze względu na usilne poszukiwania najlepszych rozwiązań grzewczych. Nie mam naprawdę żadnych pomysłów co do wyboru ogrzewacza wody i tu właśnie stwierdziłem, że poczytam co wy posiadacie w swoich domach i z czego korzystacie. Pochwalcie się spostrzeżeniami, jak to wychodzi cenowo i czy jesteście zadowoleni.
#2016-08-22 05:35:51 

anastasia

Użytkownik

Hej. Wydaje mi się, że przy zakładaniu tematu warto się chociaż przywitać. U nas wykorzystujemy kocioł C.O.. Jest to dobre rozwiązanie, bo ogrzewanie gazowe nie jest dla nas, nie jesteśmy podpięci pod gazociąg i byłoby to wszystko zbyt drogie. Elektryczne też nie jest dla nas.
#2016-08-22 06:12:52 

MarcinW.

Użytkownik

Witam. W sumie to jestem w podobnej sytuacji. Też właśnie szukam. Warto sprawdzić pompy ciepła Cennik tych elementów może dość rożnie się prezentować. Wstępnie to już ustaliłem, ale dalej nie wiem co z centralnym. Tak mi kiedyś wpadło do głowy aby zamontować solary. I też mam wątpliwości, może ktoś z was ma?
#2016-08-22 06:23:14 

marek85

Użytkownik

Cześć. Solary ja mam i chwalę. Jak są słoneczne dni to super, cieplutka woda przez cały dzień a koszty stosunkowo szybko się zwróciły. Po dwóch latach już mi się zwróciły. Ja bym na waszym miejscu zastanowił się także nad elektrycznymi ogrzewaczami do wody, tutaj macie fajną ofertę galmet.com.pl/pl/podkategoria/elektryczne-ogrzewacze-wody . Mimo to, że mam solary to i tak zamontowałem bojler w razie coś.
#2016-08-22 07:31:16 

Tara

Użytkownik

Hejka. Solary też mam. Montaż był błyskawiczny. U nas mieliśmy tylko problem z wiatrami, raz nam się urwały, ale przyjechali specjaliści i ponownie zamontowali. Niestety mieszkam na bardzo wietrznym terenie, temu mieliśmy taki problem, ale już jest wszystko ok. Cenowo też nie jest najgorzej. Nie wiem czemu ludzie się tego tak boją.
#2016-08-22 08:27:47 

heweliusz

Użytkownik

Ja tam wolę pompy cieplne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015