#2016-08-01 08:16:51 

Rex

Użytkownik

Witam, chciałbym możliwie zmniejszyć zużycie prądu w mojej fabryce. Jak mogę to zrobić? Chodzi mi o to jakie rozwiązania energooszczędne mogę wprowadzić ile coś takiego może kosztować, a ile na tym zyskam i w jakim czasie?
#2016-08-01 09:35:29 

Lisiczka

Użytkownik

W takich przypadkach przydatne są audyty energooszczędności przedsiębiorstw. Wiele firm z nich korzysta. Dzięki takiemu audytowi możesz zracjonalizować zużycie energii w fabryce. Pomogą ci zaprojektować wszystko tak by ceny energii cieplnej i elektrycznej były możliwie najniższe.
#2016-08-01 10:42:36 

marek85

Użytkownik

Możesz się tez postarać o dotacje finansowe. z tego co wiem to na takie cele unia europejska przeznacza całkiem sporą kasę. Chyba możesz uzyskać zwrot nawet dziewięćdziesięciu procent kosztów. To wydaje się bardzo dobra opcja.
#2016-08-01 12:20:35 

lagerta

Użytkownik

W fabryce przede wszystkim powinno się myśleć o ekologii. Inaczej zatruwasz nie tylko siebie, ale również okolicznych mieszkańców. Takie rzeczy trzeba projektować dużo wcześniej zanim powstanie cała fabryka, a jak już jest za późno to może spróbuj zracjonalizować wydatki energetyczne w miarę możliwości. Taki audyt będzie wówczas niezbędny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015