#2016-07-29 07:58:36 

Forget

Użytkownik

Cześć Wam. Mam pewien problem. Otóż w mojej firmie pracuje się z niebezpiecznymi substancjami. I tak się składa, że karty charakterystyki które mieliśmy do tych wszystkich substancji już tracą swją ważność i w ogóle trzeba je zaktualizować. Firma, która nam to do tej pory robiła się zwinęła i już więcej nam tego po prostu nie zrobi. Nie wiem czemu splajtowali, ale w mojej okolicy chyba nie ma zbyt wielu fabryk, który takich kart potrzebują, może właśnie dlatego biznes zwinęli i ich nie ma. No i teraz ja szukam jakiegoś dobrego następcy tej firmy, która mi to do tej pory robiła. Znacie kogoś dobrego, kto się zna na rzeczy? Powiem szczerze, że sprawa trochę na cito i pilna, więc zależy mi na jakimś naprawdę dobrym i sprawdzonym kontakcie
#2016-07-29 08:37:47 

marek85

Użytkownik

Doskonale Cię rozumiem. Tak się składa, że też przez to ostatnio przechodziłem i szukałem firma, która to zrobi. Nauczony już doświadczenie moich kolegów z branży wiedziałem już chociaż czego unikać. Często widziałem karty niekompletne, bez niektórych punktów albo powypisywane tam takie informacje, które w ogóle nie są zgodne z wytycznymi UE no i co zrobisz jak dostaniesz taką kartę? Nic nie zrobisz. Zamówiłeś usługę dostałeś, zapłaciłeś i tyle
#2016-07-29 09:15:22 

Forget

Użytkownik

No dobra, a udało Ci się znaleźć jakąś firmę, która zrobiła prawidłową kartę charakterystyki niebezpiecznej substancji ? Bo jednak dobrze by było mieć firmę, która to robi to po prostu dobrze i niczym się nie trzeba martwić. No i żeby w razie kontroli żadnych też problemów nie było
#2016-07-29 11:26:56 

marek85

Użytkownik

Tak. Udało się. Na szczęście. Mam sporo znajomych, którzy w tej branży pracują i udało mi się zaciągnąć języka i dowiedzieć się kto to robi gdzie i za ile.
#2016-07-29 11:52:14 

Forget

Użytkownik

No to podziel się tą tajemną wiedzą, bo aż sam jestem ciekawy gdzie ja się mam z tym wybrać :P
#2016-07-29 12:43:19 

marek85

Użytkownik

A proszę bardzo już ci mówię. Wbij sobie na stronę properfekt-msds.pl i tam zobacz co mają w ofercie. Opisy na stronie są bardzo profesjonalne i myślę, że w całości wsyatrczające I dlatego też właśnie się do nich odezwałem. I karty mam piękne
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015