#2016-07-27 06:08:49 

wroozka

Użytkownik

Od pewnego czasu szukam opasek dla pacjentów medycznych, które możnaby skanować uzyskując wgląd do historii choroby, danych identyfikacyjnych i pozostałych informacji. Chociaż proces modernizacji nieustannie trwa a jego zakończenie planuje się na przyszły rok to bardzo bym chciała przynejmniej wiedzieć gdzie szukać i z kim kontaktować się aby omówić szczegóły ewentualnej współpracy.
#2016-07-27 06:31:55 

Rex

Użytkownik

Pracuję w zupełnie innej branży, ale ostatnio rzuciła mi się w oczy do nabycia opaska dla pacjenta podczas poszukiwania niedrogiego programu sprzedażowo magazynowego. Pracuję w handlu ale zainteresował mnie temat opasek bo moja córka była ostatnio na koncercie gdzie dostawano własnie takie urządzenia identyfikacyjne którymi dodatkowo można było płacić przy barze. Bardzo fajna i użyteczna technologia która ostatnio szybko się rozprzestrzenia, pozdrawiam serdecznie.
#2016-07-27 08:52:36 

wroozka

Użytkownik

Dziękuję za odpowiedź, ale gdzie dostanę takie opaski? Możesz podać link do dostawcy?
#2016-07-27 09:15:01 

Rex

Użytkownik

Jasne, przepraszam za gapiostwo – jantar.pl. W branży informatycznej, a szczególnie w organizacji produktów działają od bardzo dawna wiec z pewnoscia mają odpwoeidnie doswiadczenie zeby zapewnic waszej klinice odpowiednie wsparcie. Z tego co wiem współpracują z bardzo dużymi firmami, które wymagają dostosowanych i kompleksowych rozwiazań, wiec mam nadzieje ze ci pomogłem.
#2016-07-27 11:24:15 

heweliusz

Użytkownik

Cześć. Zamawiałem w tej firmie profesjonalne drukarki naklejanych etykiet i polecam wszystkim. Ceny o wiele niższe niż w pozostałych sklepach, a jakość lepsza co wynika z porównań jakich dokonałem ze znajomymi. Co do samych etykiet to są barwne, nadruki trwałe w wysokiej rozdzielczości, nie ścierają się, szczerze polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015