#2016-07-26 02:33:01 

UncleBob

Użytkownik

Mam takie dość szybkie pytanie. Mieszkam w Bydgoszczy i chciałem się udać na masaż. Niestety nigdy nie korzystałem z takich usług więc stwierdziłem że się zapytam do kogo wy chodzicie?
#2016-07-26 05:29:31 

marek85

Użytkownik

Tutaj masz wszystko o tym miejscu gdzie ja chodzę – gabinetkasprzak.pl/masaz/. Nie polecę ci nikogo więcej bo od kiedy się pierwszy raz wybrałem tak ciągle chodzę do niego. Mega gościu, fajnie można spędzić czas i do tego zostać dobrze wymasowanym.
#2016-07-26 06:47:57 

Zyta

Użytkownik

Próbowałam znaleźć coś w internecie na temat drenażu i dopiero jak wpisałam drenaż limfatyczny Bydgoszcz to trafiłam na stronę tego gabinetu. Byłam na tym i w sumie polecam wszystkim panią. W ogóle te zabiegi na nogi i pośladki są bardzo fajne i co dziwne pomagają.
#2016-07-26 08:57:40 

wroozka

Użytkownik

Ja również korzystałam z usług. Do dzisiaj mam zapisany ten link z masażem klasycznym. Tutaj masz jak byś szukał gabinetkasprzak.pl/masaz/klasyczny/. Bardzo polecam wszystkim niezależnie od wieku i płci. Mi czasem też 100 zł nie pasuje wydać ale naprawdę warto bo to się dzieje z tobą po tym masażu to jest cudowne uczucie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015