#2016-07-21 00:23:55 

Grzmot

Użytkownik

Witam, styl jest dla mnie bardzo ważny. Skończyłem już czterdzieści lat i chciałbym się nosić odpowiednio do wieku. To znaczy nie za staro, ale nie za młodo, żeby nie mówili mi, ze na siłę próbuję się odmłodzić. Oczywiście w tym wieku zdążyłem już się czegoś dorobić, więc dobrze by było by w wyglądzie można było to wyczuć. Chodzi o ten cały prestiż, który się wyczuwa od biznesmanów.
#2016-07-21 03:23:22 

lagerta

Użytkownik

Przede wszystkie garnitur. I to nie może być byle jaki garnitur, tylko drogi i dobrze dopasowany. W takim każdy facet wygląda świetnie. Potem musisz myśleć o kolorach koszul i krawatów, ewentualnie muchy. Kolory to najważniejszy punkt. Wszystko musi pięknie ze sobą współgrać.
#2016-07-21 06:13:32 

PaniSprout

Użytkownik

Czterdziestka to świetny moment by zadbać o wygląd. Najlepiej taki, który podkreśli twój status. Oczywiście nie musisz świcić dolarami od góry do dolu, ale kupuj tylko dobre jakościowo rzeczy. Może pomyśl na przykład o zegarku Maurice Lacroix. Wyglądaj świetni na męskich nadgarstkach. I robi wrażenie i określa twój status. Oczywiście jednocześnie zegarek jest tak nie nachalny, że nie rzuca się w oczy. Tylko ci co się znają docenią to jaki masz zegarek.
#2016-07-21 08:40:05 

Batory

Użytkownik

Przede wszystkim zwracaj uwagę na jakość ubrań. Nie możesz sobie pozwolić na byle co, albo zakupy w lumpeksie. Nologo jest dobre dla dwudziestolatków, ty musisz mieć coś konkretnego. Zwróć uwagę na buty najlepiej, żeby były to brązowe brougsy lub czarne Oksfordy. Takie buty nigdy nie wychodzą z mody. Skórzana podeszwa to podstawa męskiej elegancji.
#2016-07-21 10:17:47 

Megalodon

Użytkownik

Tak, a swetry powinny mieć dodatek kaszmiru. A marynarki i garnitury ze stu procentowej wełny.
#2016-07-21 12:49:05 

Brzoza

Użytkownik

Przede wszystkim wywal z szafy te wszystkie designerskie rzeczy. Czterdziestka to czas, w którym pokazujesz swoją stabilizację, a nie swoje szaleństwo. Koszulki z myszką miki też odpadają. Styl wieku średniego to klasa i elegancja.
#2016-07-21 13:03:53 

Batory

Użytkownik

Oczywiście o młodzieżowym stylu musisz zapomnieć.
#2016-07-21 13:17:56 

Grzmot

Użytkownik

Dzięki za podpowiedzi. Będę musiał trochę zmienić swoje podejście do stylu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015