#2016-07-21 03:44:06 

lagerta

Użytkownik

Witajcie. Mój chłopak uwielbia jeździć na rowerze, ba, wręcz bym powiedziała, że to jedna z jego największych pasji życiowych. Jeździ wyczynowo, lubi robić tricki i już się pogodziłam z tym, że czasem jeździ naprawdę jak wariat. Ale okej, tyle o tym, chcę mu sprawić mały prezent.. otóż, tak jak wspomniałam, uwielbia on jazdę ;) A ja jako dobra dziewczyna chcę mu kupić coś związanego z jego hobby – koszulkę na rower ;) Ale szczerze? Nie wiem gdzie bym mogła kupić mu taką hmm.. naprawdę dobrą, żeby w niej chętnie jeździł itp. czy ktoś może mi polecić sklep, który ma w ofercie takie ubrania? Pozdrawiam ;)
#2016-07-21 06:05:02 

marek85

Użytkownik

Ja osobiście bym się mega cieszył z takiego prezentu ;) Moja dziewczyna nie jest taka domyślna jak Ty i raczej kupouje mi prezenty, które średnio trafiają w mój gust :P
#2016-07-21 06:30:58 

Lisiczka

Użytkownik

Hmm.. koszulka rowerowa to naprawdę fajny pomysł na prezent.. że też wcześniej o tym nie pomyślałam. Mój brat jest identyczny jak Twój chłopak, tylko w głowie mu rower. Właśnie niedługo ma mieć urodziny i właśnie teraz poszukałam, poczytałam trochę po Internecie i trafiłam na bardzo fajny sklep ;) Myślę, że to tam zrobię zakupy, bo opinię o jakości koszulek są najprawdę świetne ;)
#2016-07-21 06:41:21 

Megalodon

Użytkownik

Ja kupowałem sobie w tym roku komplet zimowy na rower z tej stronki: cyclingpassion.pl/15-komplety-rowerowe-zimowe ;) Polecam ten sklep bo można tam kupić najwyżej jakości odzież na rower ;) Nie dość, że ceny mają bardzo dobre, to jednak jakość materiału jest naprawdę świetna ;) Polecam!
#2016-07-21 09:02:27 

UncleBob

Użytkownik

No dobrze mieć fajne ubranie na rower, wiem po sobie, bo raz miałem wypadek prawie, bo jechałem w luźnych ciuchach i zahaczyłem bluzą o jedną gałąź i miałem mały wypadek. Od tej pory stawiam na obcisłe ubrania i właśnie najlepiej takie dedykowane dla cyklistów. Nie trzeba się niczym przejmować tylko można swobodnie sobie jeździć ;) Polecam..
#2016-07-21 11:09:59 

MarcinW.

Użytkownik

Moja dziewczyna też kupiła mi jakiś czas temu koszulke na rower i to chyba był jeden z lepszych prezentów jaki dostałem mega się przydaje
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015