#2016-07-19 05:34:13 

marek85

Użytkownik

Witajcie czy kiedykolwiek mieliście problem z reklamowaniem się? Tak się właśnie zastanawiam co można by było zrobić, aby nieco bardziej się zareklamować. Kiedyś nawet rozmawiałem z rodziną i wpadli na pomysł, żeby zainwestować w jakieś gadżety promocyjne rozdawane klientom by zachęcić do ponownego zawitania w sklepie. Jak myślicie, jakie produkty byłby na takie coś odpowiednie. A może inaczej, co wy chętnie byście otrzymali czy wzięli ze sklepu, tak by polecić go znajomym?
#2016-07-19 08:00:51 

Tara

Użytkownik

Witaj. Trochę dziwny sondaż przeprowadzasz, bo to akurat wiadome, że co darmowe to wszyscy chętnie łapkę wyciągają. Gdybym ja miała polować na coś takiego to chętnie wzięłabym pod uwagę odzież z napisami. Mnie się podobają t-shirty najlepiej ze śmiesznymi nadrukami takimi jak są pod kapslami napojów, by poprawić innym humor.
#2016-07-19 09:48:01 

pippin

Użytkownik

Hejka. Jeśli ja chciałbym odwiedzić sklep, to pewnie robiłbym to częściej gdybym dostał coś fajnego. Mnie by się przydała bluza z polaru. Wydaje mi się, że większość ludzi poluje na takie coś i nie zwracali by uwagę, że noszą bluzę reklamując logo jakiejś firmy. Dziś nie jest to problem.
#2016-07-19 10:01:29 

Lisiczka

Użytkownik

Dajcie już spokój z tym marketingowym chłamem. Jak ktoś chce bluze to niech idzie do sklepu i sobie ją kupi. A sklepy to mogą się reklamować dobrymi produktami, a nei gratisami.
#2016-07-19 12:25:58 

bolt_thrower

Użytkownik

hehe, najpierw koleżanko popracuj nad pisownią, potem się wypowiadaj. Dla mnie gadżety są super i myślę, że warto w nie inwestować. Jest to korzyść dla obydwóch stron. Jeśli chodzi o dobrą hurtownię to polecam Promo Efekt mają ciekawe artykuły i odzież reklamową. Myślę, że przypadnie do gustu klientów. Wiele firm się wypromowało na gadżetach gratisowych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015