#2016-06-29 03:34:08 

Batory

Użytkownik

witam potrzebuję pilnie zewnętrznej firmy, która będzie mi robiła obsługę informatyczną, iT czy jak to nazwać. dla mnie ważne żeby był to ktoś z polecenia, sprawdzony. niestety moi znajomi i kontakty biznesowe nie mają i nie mieli z takimi firmami do czynienia dlatego zwracam się z pytanien na forum. będę mega wdzięczny za wasze odp pozdrawiam
#2016-06-29 05:24:28 

MarcinW.

Użytkownik

Jeśli chodzi też o naprawy awarii i usterek, to masz na myśli outsourcing helpdesk, tak to się teraz profesjonalnie nazywa. Polecam ci poszukać takiej firmy, która ma w opiniach najkrótszy czas reakcji na uszkodzenia. wtedy będziesz wiedział, że firma zawsze szybko ci pomoże w sytuacji kryzysowej, w końcu po to jest i trzeba wymagać. Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomogłem. Aha, no i jak dla mnie taką firmą jest Indata Solutions pozdrawiam
#2016-06-29 07:25:04 

marek85

Użytkownik

jeśli bierzesz się za takie rzeczy, a macie też w firmie dużo pracy biurowej i pracownicy muszą mieć ciągły obieg dokumentów, to pomyśl o czyms takim jak chmura Microsoft. To jest bardzo dobre rozwiązanie, jeśli nsprawdę chcesz przyspieszyć pracę firmy. Obieg dokumentów, jeśli ejst robiony fizycznie, to naprawde zajmuje dużo czasu, a wten sposób go oszczędzisz.
#2016-06-29 08:59:56 

Rex

Użytkownik

ja kupowałem w imieniu naszej spółki od tej firmy tablety Microsoft Surface Pro 4 Sklep tej firmy jest bardzo dobrze wyposażony, zawsze mają nowinki technologiczne. Tablety działają bez zarzutu już od dwóch lat, nie było potrzeby żadnych reklamacji, zwrotów na gwarancję itd. pracownicy w terenie bardzo sobie chwalą te tablety
#2016-06-29 10:11:14 

UncleBob

Użytkownik

zawsze jest dobrze jeśli się robi to jako outsourcing, bo wtedy masz pewność, że informatycy sie przyłożą, żeby dostać kolejne zlecenia albo umowę na dłuższy czas. jeśli ktoś jest zatrudniony w firmie, to może się tak nie postarać jak outsourcer, więc warto
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015