#2016-06-22 06:01:23 

Zyta

Użytkownik

Hej, chciałabym mieć nowoczesny wystrój mojej firmy, której obecna aranżacja jest nieciekawa, właściwie nijaka. Często robię przemeblowania, ale widzę, że niezbyt to się podoba pracownikom i mysle, że pora, żeby ktoś profesjonalnie zajął się wystrojem moich pomieszczeń firmowych.
#2016-06-22 06:56:50 

Tara

Użytkownik

Nie lubię czegoś takiego jak przemeblowania w firmie. U mnie dzieje się to niestety często. Bywa tak, że wychodząc po południu z pracy do domu, nie wiem, co zastanę w firmie następnego dnia rano. Nie wiem, czy będę mogła usiąść przy tym biurku, przy którym siedziałam poprzedniego dnia.
#2016-06-22 08:24:39 

pippin

Użytkownik

Współczuję. Ja parę miesięcy temu zrobiłem w firmie remont i zaangażowałem architekta wnętrz, który zajmuje się aranżowaniem wnętrz komercyjnych. Jego oferta jest opisana na stronie monodesign.com.pl/przestrzen-komercyjna/. Myślę, że jest w stanie diametralnie odmienić wystrój pomieszczeń firmowych.
#2016-06-22 09:25:20 

Zyta

Użytkownik

Podoba mi się ta oferta. Zauważyłam, że ten architekt zajmuje się również projektowaniem mebli kuchennych na wymiar w Katowicach. Dobrze wiedzieć, gdyż w planach mam również zmianę wystroju mojej kuchni w mieszkaniu. Mam tam stare i niemodne meble, które najwyższa pora wymienić na nowe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015