#2016-06-17 04:06:36 

Forget

Użytkownik

Drodzy Koledzy i Koleżanki. Liczę znowu na Waszą pomoc. :D Chcę zabrać swoją żonę i dzieciaki na parę dni nad morze w tym roku na wakacje. To ma być taka mała niespodzianka dla nich, przynajmniej do czasu aż wszystkiego do końca nie załatwię. No i tutaj właśnie moja pomoc mi jest potrzebna, bo nie wiem, w jakie konkretnie miejsce mam ich zabrać, dokąd. Na morzu się nie znam, bo i dawno tam nie byłem, a dzieciństwo swoje to w górach spędzałem, bo rodzice mnie tam zabierali. A teraz chcę trochę zmienić rodzinne tradycje.
#2016-06-17 05:23:41 

bolt_thrower

Użytkownik

Chcesz raczej zwiedzania, przepychu i mnóstwa ludzi czy wolisz ciszę, spokój i wypoczynek? Bo to nad morzem raczej ważny wybór. Zależy kto co chce robić.
#2016-06-17 06:01:35 

Forget

Użytkownik

Nie chcę zwiedzać, chcę po prostu wypocząć z roddziną. Fajnie jak gdzieś w pobliżu będą jakieś atrakcje dla dzieciaków, żeby im się za bardzo nie nudziło i żeby jakąś rozrywkę mieli fajną.
#2016-06-17 07:57:31 

bolt_thrower

Użytkownik

No nie wiem… To może Sarbinowo? Znam tam świetny pensjonat, gdzie bardzo miło można spędzić czas, a miejscowość sama w sobie też bardzo fajna. Wy sobie wypoczniecie, dzieciaki się nie będą nudziły , emocje, wypoczynek i rozrywka gwarantowana. Na stronie domprzyplazy.eu/ możesz zobaczyć o czym mówię. Pokoje bardzo fajne są, miejsce i lokalizacja też niczego sobie.
#2016-06-17 10:56:00 

Forget

Użytkownik

Miejsce zdecydowanie warte przemyślenia, coś w tym jest. No to jedziemy! :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015