#2016-06-16 20:23:52 

Grzmot

Użytkownik

Witajcie. Zacząłem ostatnio działać w branży odzieżowej i mam dużo bardzo fajnego towaru na sprzedaż. Niestety duża część klientów pyta o przesyłkę kurierską ze względu na czas realizacji i dlatego szukam takiej do stałej współpracy.
#2016-06-16 22:23:15 

heweliusz

Użytkownik

Każda firma która świadczy takie usługi ma ofertę współpracy stałej. Ja w firmie nie zajmowałem się przesyłkami kurierskimi ale wiem bo rozmawiałem z dziewczynami. Znajdź po prostu tanią ofertę i tyle.
#2016-06-16 23:58:09 

anastasia

Użytkownik

Wysłałam ci na prywatnej wiadomości kilka załączników które dostałam od firmy. Jest tam cała oferta dotycząca stałej współpracy. Rozliczenie na koniec miesiąca płatne w terminie dwóch tygodni, kuriera masz pod telefonem jeżeli musiał byś wysłać paczkę w dany dzień. Przeczytaj sobie i jak coś to masz tam jeszcze wzór umowy. Wystarczy wypełnić i odesłać.
#2016-06-17 01:47:48 

wroozka

Użytkownik

Bierz pierwszą z brzegu. Prawda jest taka, że dopiero jak kurier widzi że masz dużą ilość nadawanych przesyłek to wtedy daje ci dodatkowe rabaty. Na początku każdy jeden będzie miał bardzo zbliżoną ofertę.
#2016-06-17 03:12:44 

Grzmot

Użytkownik

No wiem właśnie, ale pytam, bo może ktoś współpracuje dłużej na tej zasadzie i wie gdzie warto iść a gdzie nie. Wolę zapytać zanim coś podpiszę żeby potem nie tracić czasu na załatwianie formalności ponownie.
#2016-06-17 03:23:28 

Batory

Użytkownik

Ja kiedyś interesowałem się firmami kurierskimi we Wrocławiu. Po długich poszukiwaniach i tak trafiłem na stronę główną jednej z większych firm w kraju. Prawda jest taka, że mimo wszystko te duże firmy oferują najlepsze usługi i warunki.
#2016-06-17 06:11:18 

Rex

Użytkownik

Nie będę wklejał tutaj linków, bo zaraz dostane jakiegoś bana za reklamę, ale wysłałem ci fajną stronę gdzie ja zawsze porównuje ceny przesyłek. Możesz sobie tam znaleźć cennik pod konkretną trasę więc zawsze będziesz wiedział kto aktualnie ma najtaniej.
#2016-06-17 08:28:03 

Grzmot

Użytkownik

Dobra już znalazłem :P Wgl to dzięki wszystkim za odpowiedzi chociaż tak na dobrą sprawę to wszystko szukałem samemu. Porównywarka sprawuje się elegancko;) pozdro dla wszystkich.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015