#2016-05-25 08:14:50 

PaniSprout

Użytkownik

Hejka! Od pewnego czasu szukam niedrogiego sklepu z dobrymi szlifierkami, ale jak to kobieta nie za bardzo orientuję sie w tych sprawach. Chcę zrobić mężowi prezent na urodziny bo swoją pożyczył znajomemu który ją spalił. Pomożecie?
#2016-05-25 09:24:51 

pippin

Użytkownik

Takie sprzęty dobrze kupić w tym sklepie: oferta.tech-poznan.pl. Od wielu lat dostarczają narzędzia od znanych producentów w niskich cenach. Przy wyborze ważne jest przeznaczenie no i typ. Jakiej dokładnie mąż potrzebuje? Jeśli szlifierki kątowej to mogę polecić Makita bo to sprawdzona firma robiąca bardzo wytrzymałe i solidne narzędzia.
#2016-05-25 10:18:30 

PaniSprout

Użytkownik

Może i mi mógłbyś pomóc, bo szukam frezarki górnowrzecionowej do 2500 złotych. Gdzie kupić zeby nie przeplacic i moc korzystac z gwarancji itd?
#2016-05-25 11:25:45 

Grzmot

Użytkownik

Kupuje w sklepie o którym pisałem i go polecam, link do frezarek: oferta.tech-poznan.pl/frezarki-gornowrzecionowe. Do 2500 znajdziesz bardzo dobre modele, myślę że to bardzo rozsądna cena jak na takie narzędzie. Gwarancje i serwisy obowiązują tak jak w każdym innym sklepie wiec tu nic sie nie zmienia i działą standardowo, pzdr.
#2016-05-25 13:15:41 

PaniSprout

Użytkownik

Dopytałam męża i okazało się że potrzebuje wytrzymałej szlifierki mimośrodowej z regulacją obrotów bo będzie na niej pracował prawie codziennie w najbliższym czasie. Dobrze że dopytałam bo nie miałam pojęcia że jest tyle rodzajów szlifierek :D. Szkoda że nie będzie niespodzianki ale przynajmniej prezent trafiony.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015