#2016-05-16 03:17:12 

pippin

Użytkownik

Od jakiegoś czasu prowadzę sklep internetowy z odzieżą damską i chcę poszerzyć ofertę o bieliznę. Szukam jakiegoś dobrego dostawcy, producenta lub hurtowni tego typu rzeczy. Możecie kogoś polecić?
#2016-05-16 05:46:56 

izabellasz

Użytkownik

Zdaje się, że hurtową sprzedażą damskiej bielizny zajmuje się firma International Fun Center, która jest oficjalnym dystrybutorem bielizny marki Fernand Peril. Z doświadczenia wiem, że to bielizna naprawdę dobrej jakości, więc może warto żebyś sprawdził sobie ich ofertę. Od razu kliknij sobie w link do ich sklepu sklep.fernandperil.com/ może coś cię zainteresuje.
#2016-05-16 07:56:33 

marek85

Użytkownik

Nie podam ci nazwy żadnego konkretnego dostawcy, ale radzę poszukać rzeczy dobrych jakościowo, bo inaczej będziesz miał pełno zwrotów. Czasami cena jest mniej ważna jeśli stawiasz na jakość. Lepiej sprzedac mniej, a nie mieć problemu z odsyłanym towarem, niż sprzedawc dużo, a później zastanawiać się co zrobic z rzeczami odesłanymi przez klientki. Ja na początku działalności postawiłem na tanie rzeczy i się strasznie na tym przejechałem.
#2016-05-16 08:23:48 

Zyta

Użytkownik

Najpierw zastanów się jaki rodzaj bielizny chcesz sprzedawac, a dopiero później szukaj dostawców. Zobacz sobie, jakimi rzeczami najbardziej interesują się klientki, jakiego towaru schodzi ci najwięcej i dostosuj do tego swoją ofertę. Najlepiej nawizac współpracę z producentami, ale o to może być na początku trudno, więc pozostaja tylko hurtownie odzieżowe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015