#2016-04-25 09:30:13 

anastasia

Użytkownik

Cześć wam. Otóż kupiłam niewielki obiekt, w którym chcę urządzić małą restaurację. Miejsce było długo opuszczone, kupiła go na licytacji komorniczej, nikt go praktycznie nie chciał a ja widzę w nim ogromny potencjał. Trzeba go najpierw wyczyścić z całego brudu i różnych żyjątek, które zdążyły się tam zagnieździć. Co polecacie, żeby użyć? Mogę to zrobić nawet sama :) A może kogoś wynając? Znalazłam coś takiego zwalczanie-szkodnikow.com/, słyszałam, ze są godni polecenia. Co powiecie?
#2016-04-25 09:54:21 

bolt_thrower

Użytkownik

Czego się nie robi dla wizji :) Sama tego nie rób bo się tylko zatrujesz i nic ci z tej twojej restauracji nie wyjdzie. Lepiej zawołaj profesjonalistów z zwalczanie-szkodnikow.pl/oferta/fumigacja, którzy nie tylko porządnie ci to wykonają co jeszcze sprawdzą na koniec czy się zgadza. W ostatecznym rozrachunkuu na pewno będzie ci się to bardziej opłacało niż poprawianie po samej sobie i ostatecznie zamawianie koogś.
#2016-04-25 11:08:34 

Rex

Użytkownik

Słyszałem o zwalczanie-szkodników.com, kiedyś też wszedłem na ich stronę kiedy szukałem na prośbę swojego gospodarza info na temat zwalczania, no cóż, szkodików. Facet biedny miał problem u siebie w domu bo miał pole a nornice skutecznie utrudniały mu życie. Ostatecznie zadzwonił do nich i rozwiązali dla niego ten problem.
#2016-04-25 12:31:13 

anastasia

Użytkownik

Dziękuję bardzo za opinię i polecenie mi ich. Dzieki wam mój sen o poznańskiej knajpce jest coraz bliższy ziszczenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015