#2016-04-21 05:17:02 

lagerta

Użytkownik

Cześć wszystkim! Moje pociechy bardzo boją się chodzić do dentysty a najwyższy czas wybrać się na przegląd i lakowanie przy okazji. Jeśli ktoś zna dobrego dentyste który wie jak podejśc do dzieci to będę wdzięczna za namiary. Pozdrawiam.
#2016-04-21 06:38:01 

bolt_thrower

Użytkownik

Ja ze swoim bohaterem chodzę tutaj: newdentclinic.pl i polecam kazdemu bo dentystka leczy zęby bardzo dokładnie i profesjonalnie a do tego ma konkurencyjne ceny. Co do podejścia do dzieci to wiem o czym mówisz. Mój syn robił takie awantury przed wizytami że miałem zamiar go kiedyś oddać teściom żeby się tym zajęli :P. Oczywiście żartuję, nie jestem z teściami w tak złych stosunkach ;]. Tak na poważnie to tylko ta dentystka pasuje mojemu dzieciakowi i nawet nie chce słyszeć o wizycie u kogoś innego.
#2016-04-21 08:28:36 

anastasia

Użytkownik

Dzieci tak niestety mają, jeśli podpasuje im jakaś osoba i nie ważne czy będzie do dentystka czy przedszkolanka to przyklejają się do niej i nie wyobrażaja sobie zmian. Mam co prawda duże dzieci ale pani dentystka o której piszesz jest mi znana bo chodziła do niej córka na wyrwanie ósemek. To drobna dziewczyna więc ósemki strasznie zaczęły rozpychać pozostałe zęby. Ciesze się że poszła właśnie tam bo lepszego chirurga stomatologii próżno szukać w naszym mieście.
#2016-04-21 09:03:32 

lagerta

Użytkownik

Słyszałam że usuwanie ósemek to całkiem poważna sprawa, skoro polecasz to rzeczywiście musi być warto :). Dzięki za link koledze, jutro będę dzwonić i spróbuję się dowiedzieć czy są jakieś wolne terminy. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015