#2016-04-19 06:21:51 

ciuchcia

Użytkownik

Dużo słyszy się o zagrożeniach płynących z używania klimatyzacji, a ja chciałam zapytać o wasze doświadczenia. Planuję wyłożyć kasę na założenie klimatyzacji w biurze i zastanawiam się czy to na pewno dobry pomysł.
#2016-04-19 07:49:58 

anastasia

Użytkownik

Jak jeździłam autem z klimatyzacją to co chwile byłam przeziębiona, więc coś jest na rzeczy z tymi przeziębieniami.
#2016-04-19 09:01:50 

pippin

Użytkownik

bo klimatyzacji trzeba używać z głową i nie odkręcać jej na maksa, a później z przyjemnego chłodu wychodzić na upał. To przepis na przeziębienie. A tak poza tym to klimatyzacja może szkodzić jak nie będziesz jej systematycznie czyściła. Na filtrach zbiera się wilgoć, a to doskonała pozywka dla róznych bakterii, grzybow i plesni. Także jak założysz instalacje to nie zapomnij o serwisie klimatyzatora w Bytomiu jest przynajmniej kilka firm, które zajmują się bieżącą obsługą tego typu urządzeń.
#2016-04-19 10:37:11 

Rex

Użytkownik

Zakładaj, zakładaj. Pracownicy z pewnością będą ci wdzięczni, zwłaszcza jak lato będzie upalne. A jak zamierzasz założyć instalację klimatyzacji w Sosnowcu to daj znać, podeslę ci adres jednej firmy. Mają dobrej klasy sprzęt w przystępnej cenie, a dodatkowo nie zdzierają kasy za montaż i później za serwis.
#2016-04-19 10:54:18 

ciuchcia

Użytkownik

O, super. Będę wdzięczna za namiary.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015