#2016-04-01 03:58:27 

Grzmot

Użytkownik

Pytanie jak w temacie, gdzie korzystniej sprzedać auto? Wiadomo że osoby prywatne zaoferują lepsze ceny ale nie bardzo mam czas na czekanie na kupca. Z kolei w komisie mogę sprzedać od ręki ale za gorszą cenę. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Może ktoś zna jakies kompromisowe wyjscie? Pozdrawiam serdecznie.
#2016-04-01 04:37:43 

PaniSprout

Użytkownik

Kiedyś miałam na sprzedaż dosyć drogie auto i ceny jakie chcieli wytargować ludzie na giełdzie mnie po prostu przeraziły. Myślałam na poczatku ze to tak specjalnie zeby sie potargowac, ale okazalo sie ze nie bylo po prostu szans na lepsze warunki. Pogadalam ze znajomym i dowiedzialam sie o firmie skupującej w Sopocie, która działa też w całym kraju i dojezdza do klienta z gotówką.
#2016-04-01 06:55:52 

Batory

Użytkownik

Cześć. Długo szukałem nabywcy w Poznaniu ale niestety ceny jakie mi proponowano były za niskie. Miałem na sprzedaż pojazd w świetnym stanie, ale sprowadzają z zagranicy te same modele o wiele gorzej utrzymane. Przez to nikt nie patrzył na to co jest pod maską i jak wygląda karoseria tylko od razu słyszałem oferty które mnie nie interesowały. Gdyby ktoś ze skupu aut w Poznaniu chciał przyjechać i wycenić moje auto indywidualnie to bym sobie glowy gieldami i ogloszeniami nawet nie zawracał...
#2016-04-01 09:31:29 

MarcinW.

Użytkownik

Dobrze powiedziane. Myślałem że takie mobilne komisy istnieja tylko za granica. Fajnie ze pojawia sie coraz wiecej opcji dla sprzedajacych auta bo przelozy sie to na wieksza plynnosc w tym biznesie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015