#2016-04-01 04:03:12 

Tara

Użytkownik

Cześć wszystkim. Potrzebuję namiarów na cieszące się dobrymi opiniami, rzetelne i uczciwe biuro księgowe z Poznania, które zajęłoby się współpracą z biurem podróży za nieduże pieniądze. Będę wdzięczna za szybką pomoc i rzeczowe wypowiedzi. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.
#2016-04-01 05:59:10 

Brzoza

Użytkownik

Wiesz, ogólnie rzecz biorąc biura księgowe w Poznaniu cenią się różnorodnie gdyż miasto przeżywa swój renesans co można zauważyć po tym jak zmienia się jego architektura. Jest natomiast biuro, z którym współpracuje firma mojej znajomej i bardzo sobie to chwali. Poczytaj sobie o nich najlepiej tutaj: ksiegowoscsigma.pl/oferta-dla-firm-prowadzacych-ksiegi-rachunkowe/zakres-uslug. Masz tam info odnośnie zakresu usług, w których zauważyłam rozliczanie dochodów zagranicznych. Pomyślałam że ma to związek z biurem podróży bo macie zapewne wplaty zza granicy, ale nie wiem czy to to samo. Pozdrawiam.
#2016-04-01 06:18:38 

Rex

Użytkownik

Mam firmę transportową i współpracuję z Sigmą od samego początku. Bardzo fajny kontakt, rzeczowa pomoc i profesjonalnie wykonana praca. Polecam każdemu komu zależy na solidności i szuka firmy godnej zaufania. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-04-01 07:03:12 

Tara

Użytkownik

Bardzo dziękuję za pomoc w znalezieniu odpowiedniej księgowej i do tego w tak krótkim czasie. Jestem pod wielkim wrażeniem :)
#2016-04-01 09:12:04 

Brzoza

Użytkownik

Nie ma za co. Musimy sobie przecież pomagać, bo nikt nie jest wszechwiedzący i zdaży sie w końcu tak że w ważniejszej lub mniej istotnej sprawie bedzie potrzebował pomocy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015